"Потрібно і далі тиснути на Росію", - Зеленський про мирне врегулювання війни на Донбасі

"Потрібно і далі тиснути на Росію", - Зеленський про мирне врегулювання війни на Донбасі
Читать на русском

Також президент заявив, що Україна, Німеччина і Франція мають консолідовану позицію щодо плану мирного врегулювання

Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив, що європейські партнери України повинні активніше тиснути на Російську Федерацію через небажання останньої мирно врегулювати ситуацію на Донбасі.

Про це передає Apnews. За його словами, Україна намагається домогтися була ввімкнена постійно і стійкого дотримання зупинки вогню, обміну полоненими і доступу на тимчасово окуповані території представників Червоного хреста.

"Наша позиція про необхідність саміту нормандської четвірки незмінна. Поки відсутній прогрес, тиск на Російську Федерація має зберігатися. Ми хочемо бачити тут дуже активні зусилля наших партнерів", - сказав Зеленський.

Також президент закликав Францію та Німеччину спільно з Україною виробити консолідовану позицію щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Важливо щоб Україна, Німеччина і Франція мали консолідовану позицію щодо плану мирного врегулювання, який повинен бути заснований на кластерах", - сказав Зеленський.

Новини партнерів

Візит Меркель в Україну. Про що з нею говорив Володимир Зеленський
Зеленський ініціював консультації з ЄС і Німеччиною по Північному потоку-2. Підсумки зустрічі з Меркель