Постраждалим від пожеж у Луганській області можуть компенсувати 50 млн гривень - Зеленський

Постраждалим від пожеж у Луганській області можуть компенсувати 50 млн гривень - Зеленський
Читать на русском

Зеленський знаходиться на місці з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, головою області і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим

Президент України Володимир Зеленський у середу, 8 липня, приїхав у Луганську область, де відбулись лісові пожежі, і заявив, що потерпілим можуть компенсувати в загальній сумі 50 млн гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента на брифінгу.

Зеленський знаходиться на місці з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, головою області і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Те, що я зараз почув, пропозиція швидко перерахувати 50 млн гривень - вони є в Кабміні - перерахувати на те, щоб допомогти людям. Потрібно дуже швидко прорахувати і дати компенсації. Тимчасове житло може бути швидко знято тут. Харківська область запропонувала розселити всіх", - сказав він.

За словами Зеленського, кожній родині, яка втратила будинок, вирішили надати по 300 тисяч гривень, а кожній людині - по 20 тисяч гривень для підтримки.

"Переселенням зараз займається голова військово-цивільної адміністрації. З цим також на адміністративному рівні допоможе обласна ВЦА", - заявив президент.

Як повідомляв APnews раніше, у Луганській області помер чоловік, який знаходився у важкому стані та перебував в реанімації з термічними опіками внаслідок масштабної пожежі.

Новини партнерів

Футболістам дозволять робити п'ять замін у матчі ще цілий сезон
Печерський суд обирає запобіжний захід Петру Порошенку - онлайн-трансляція