Постраждалі від пожеж в Луганській області отримають від уряду до 300000 гривень, - Шмигаль

Постраждалі від пожеж в Луганській області отримають від уряду до 300000 гривень, - Шмигаль
Читать на русском

Рятувальники вже локалізували загоряння.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прибув до Луганської області, яка третій день страждає від масштабних пожеж. Під час візиту він пообіцяв постраждалим компенсації - від 20 до 300 тисяч гривень. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу МВС України.

Також Шмигаль заявив, що рятувальникам вдалося локалізувати всі осередки займання і убезпечити від вогню населені пункти. Проте, пожежі встигли завдати шкоди 19 тисячам гектарів лісів і кільком населеним пунктам. Точна цифра невідома, але за все від вогню постраждали від 250 до 400 будинків.

Також Денис Шмигаль заявив, що відшкодування коштів постраждалим почнеться наступного тижня, коли стануть відомі попередні суми збитків. Жителі Луганської області зможуть розраховувати на суми до 300 тисяч гривень.

Стільки обіцяють виплатити за повністю зруйнований будинок; частково зруйнований будинок обійдеться державному резервному фонду в 50 тисяч гривень. 200 тисяч гривень отримають сім'ї, які втратили рідних у пожежах. У разі, якщо постраждало господарство, постраждалі отримають 20 тисяч гривень.

При цьому за словами прем'єра, рятувальникам вдалося захистити і врятувати об'єкти критичної інфраструктури - від військових об'єктів до газових станцій. "Значних пошкоджень немає", - заявив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з зон пожеж в Луганській області евакуювали 150 осіб. У пожежах загинули дев'ять осіб і ще 17 людей опинилися в лікарні.

Новини партнерів

Світоліна "винесла" росіянку в двох сетах і вийшла в 1/8 фіналу Ролан Гаррос
Православний календар. Які церковні свята відзначають у жовтні