Пошук Раків, успіх Львів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 4 серпня

Пошук Раків, успіх Львів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 4 серпня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овнів на роботі чекають на тимчасові перешкоди. Комусь доведеться зробити вибір між друзями та особистим життям. Не керуйтеся чужою думкою щодо прийняття рішень.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельці, гарна книга, улюблена музика чи цікавий фільм знімуть напругу від бурхливого дня. Спробуйте вечорами складати плани наступного дня.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки захочуть підтвердження власної чарівності і можуть при цьому забути про чужі почуття. Події дня вказуватимуть на минулі заслуги та помилки.

Рак

21 червня — 22 липня

Раки мають прекрасний час для розширення кругозору: навчання, пошуку потрібної інформації. Навчання даватиметься легко і відкриє перед вами нові горизонти.

Лев

23 липня — 22 серпня

Леви, зустрічі дня принесуть і матеріальний успіх і моральне задоволення. Хороший день для співпраці, активного прояву своєї позиції.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Діви, сміливіше виходьте на корисних людей, не соромтеся організувати оточуючих потрібні вам дії. Почате зараз принесе чудові результати.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терези, не перевтомлюйтесь сьогодні фізично та емоційно: постарайтеся, навпаки, накопичити більше енергії. Сімейні стосунки потребують підвищеної уваги.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіони можуть вдало змінити місце роботи і буквально злетіти службовими сходами. Будьте уважнішими на дорогах, особливо як пішоходи.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці, енергія цього дня обіцяє вам заступництво соціуму. Для багатьох це період не зовсім приємних, але водночас необхідних кроків.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козерогів нестандартний підхід приведе до хороших результатів у будь-якій справі. Показані експерименти із зовнішністю та одягом.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водолії, не падайте духом, якщо ваші надії поки що не виправдалися. Працюйте над собою, і здатність керувати подіями зросте.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам рішучий настрій сприятиме завершенню справ, що зайшли в глухий кут. Чітко та своєчасно виконуючи свою роботу, ви зможете непогано заробити та зміцнити свій авторитет.

Новини партнерів

В Італії заарештували майно архітектора «палацу путіна» - ЗМІ
Ситуація на Запорізькій АЕС повністю вийшла з-під контролю - МАГАТЕ