Порушення карантину: правоохоронці склали 923 адмінпротоколи та порушили 8 кримінальних справ

Порушення карантину: правоохоронці склали 923 адмінпротоколи та порушили 8 кримінальних справ
Читать на русском

Найбільше порушень зафіксували в Дніпропетровській області - 167.

Поліцейські з початку дії карантину в Україні склали 923 адміністративних протоколи та порушили вісім кримінальних справ. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що найбільше порушень зафіксували в Дніпропетровській області - 167, в Донецькій - 85 і в Києві - 75.

Крім того, 67 порушень виявлено в Київській області, 61 - у Запорізькій, 54 - у Черкаській, 47 - в Одеській, 43 - у Херсонській, 33 - у Вінницькій області, по 32 - в Сумській і Харківській, 30 - у Рівненській, 29 - в Львівській, 25 - у Волинській, 22 - в Чернівецькій, 21 - в Кіровоградській, 19 - у Чернігівській, 18 - у Миколаївській, 14 - у Луганській, 12 - у Закарпатській, по 9 - у Івано-Франківській та Тернопільській, 8 - в Житомирській, 7 - в Хмельницькій і 4 - в Полтавській області.

Всього в суд було направлено 889 адміністративних протоколів.

Також поліція почала вісім кримінальних проваджень за статтею про порушення правил карантину людей (ст.325 КК України): 3 - в Харківській області, по одному - у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській областях та Києві.

Повідомляється, що до вжиття заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусу і посилення публічної безпеки та порядку на території держави залучається понад 17 тисяч правоохоронців.

Як повідомляв APnews раніше, правоохоронці запобігли продажу несертифікованих тестів на COVID-19 в Україні.

Новини партнерів

В Києві зафіксували 7 нових випадків зараження коронавірусом
З'явилась нова схема руху пасажирського транспорту в Києві