Порошенко з’явився на допит і вимагав від ДБР вибачень

Порошенко з’явився на допит і вимагав від ДБР вибачень
Ексклюзив
Читать на русском

Лідер "ЄС" вважає, що перед ним повинні вибачитися і закрити провадження.

П’ятий президент України і лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко з’явився на допит у ДБР у середу, 10 червня.

Про це повідомляє кореспондент APnews з місця події.

Варто зазначити, що Порошенко прийшов не сам, а у супроводі захисників та активістів, які за годину до його появи влаштувати «картинний перфоманс» з репліками картин тих самих відомих художників, у незаконному переміщенні яких і звинувачують лідера "ЄС".

Порошенко наголосив, що всі необхідні документи, які підтверджують законність перевезення 43 картин ДБР у нього є, а отже ДБР повинно вибачитись і закрити справу проти нього:

"Вони намагалися розповсюдити недостовірну інформацію про те, що нібито ті твори мистецтва, які нашими зусиллями повернуті в Україну після сторічної відсутності нібито завезені без митного оформлення. І коли вони (ред. – ДБР) вломилися в музей, коли вони видрали документи і побачили митні декларації …з подивом побачили податкові декларації. То може це було з якихось інших рахунків? Та ні, з власного рахунку в українському банку. І побачивши всі платіжні доручення потім, я твердо переконаний, що вони зараз мають сказати "вибачте, Петро Олексійович, ми закриваємо цю справу".

Як повідомляв APnews, соратники Порошенка влаштували "картинний перформанс" перед допитом.

Новини партнерів

Ляшко розповів, як будуть визначати видужалих від коронавірусу в Україні
Лерос, Ткаченко та Арахамія серед найбагатших: депутати від "Слуги народу" задекларували понад 1 млрд грн готівки