Порошенко сам прийшов в ДБР після рішення суду про примусовий допит

Петро Порошенко
Читать на русском

Порошенко прийшов з адвокатами і "групою підтримки"

П'ятий президент Петро Порошенко в п'ятницю, 28 лютого, прийшов на допит в Державне бюро розслідувань. Про це політик розповів у своєму Telegram-каналі.

"Дорогі друзі, спершу хочу подякувати всім, хто залишився небайдужим до повернення країни за часів Януковича, до повернення політичних репресій. Ми сьогодні, як і обіцяли, прийшли в ДБР. Розуміючи, що це фарс, що це ознака політичних переслідувань, що влада вміє одне - робити видовище", - йдеться в повідомленні.

При цьому він зазначив, що суддя Шевченківського районного суду Києва відмовилася скасувати постанову слідчого про відмову в закритті кримінальної справи, в рамках якої його викликали на допит

Порошенко сам прийшов в ДБР після рішення суду про примусовий допит

Варто відзначити, що Порошенко прийшов в ДБР разом з адвокатами та великої "групою підтримки", яка зустрічала п'ятого президента оплесками. При цьому деякі тримали плакати з написами: "Ні політичним репресіям", "Державне бюро репресій" та інші.

Перед заявою Порошенко під ДБР виступили члени його фракції, а саме Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Володимир В'ятрович, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вони заявили, що справи проти п'ятого президента сфабриковані, а сам він завжди діяв відповідно до законів і Конституції. Також сам Порошенко вважає всі справи політично вмотивованими, про що, за його словами, свідчать так звані плівки Труби.

Як раніше повідомляв APnews, п'ятий президент України Петро Порошенко пообіцяв прийти на допит в Державне бюро розслідувань.

Новини партнерів

Країни Шенгенської зони відмовились контролювати кордони через коронавірус
Китайські експерти визначили, які органи вражає коронавірус