Порошенко прогуляв засідання Ради після публікації "плівок Деркача" і початку їх розслідування

Порошенко прогуляв засідання Ради після публікації "плівок Деркача" і початку їх розслідування
Ексклюзив
Читать на русском

Політолог Володимир Воля вважає, що причиною прогулу можуть бути два фактори. Перший - прес-конференція Володимира Зеленського, а другий - "плівки Деркача"

Після того, як Офіс генпрокурора почав розслідування по справі "плівок Деркача", п'ятий президент України Петро Порошенко вперше за довгий час не прийшов на засідання парламенту 20 травня.

Редакція APnews поспілкувалася з експертами на тему того, з чим це може бути пов'язано.

Політолог Володимир Воля вважає, що причиною цього можуть послужити два фактора. Перший - прес-конференція Володимира Зеленського.

"Я не виключаю той факт, що він хотів подивитися прес-конференцію Володимира Зеленського. Не виключаю, адже щоб опонувати (так як Порошенко позиціонує себе як головний опонент Зеленського), потрібно знати, як все пройшло", - сказав політолог.

Зазначив, що сама прес-конференція досить пізнавальна, в ній є цікаві нюанси. І вважає, що Порошенко якраз і може детально вивчати відповіді Президента, так як його думку в будь-якому випадку будуть питати журналісти.

Також не виключає, що додатковим фактором послужили "плівки Деркача". Відзначимо, що Зеленський під час прес-конференції підтвердив, що ОГП почав розслідування за опублікованими аудіозаписами розмов.

Воля вважає, що Порошенко важливо зараз почути як відповіді Зеленського з цього питання, так і, можливо, він може кинути всі сили на спілкування з юристами і різними експертами щодо ситуації, яка склалася.

У той же час юрист Ростислав Кравець зазначив, що Порошенко міг просто захворіти або відсутні через сімейні обставини.

"Важко говорити про те, про що він думає, коли не ходить на засідання. Він навряд чи міг втекти з країни. Єдине, - за час прогулу він не буде отримувати заробітну плату", - сказав юрист.

Читайте також:
Плівки Деркача з "договорняками" Порошенко-Байдена можуть допомогти Трампу - політолог

Новини партнерів

Психлікарням не вистачає майже 900 мільйонів гривень, - МОЗ
Зеленський назвав терміни виходу з усіх етапів карантину