Порошенко прийшов на засідання погоджувальної ради, замість допиту в ДБР

Порошенко прийшов на засідання погоджувальної ради, замість допиту в ДБР
Читать на русском

Адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що народний депутат не прибуде на допит ДБР

П'ятий президент України Петро Порошенко, якого викликали на допит у Державне бюро розслідувань у вівторок, 30 червня, прийшов на засідання погоджувальної ради Верховної Ради України. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання.

Засідання погоджувальної ради проводить голова Ради Дмитро Разумков. Під час погоджувальної ради голова парламенту, його заступники, голови депутатських фракцій і груп, голови комітетів або ж їхні заступники обговорюють план роботи на тиждень і вносять до нього необхідні зміни.

Водночас адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що народний депутат не прибуде на допит ДБР, оскільки він не отримував викликів.

"П'ятий президент України викликів на допит у передбаченому законом порядку не отримував. "Відосики", оголошення на сайтах і парканах ми не сприймали та не сприйматимемо. Тому 30 червня допиту не буде. Допит відбудеться 1 липня 2020 року", - заявив Головань.

Як раніше повідомляв APnews, Державне бюро розслідувань викликало п'ятого президента України Петра Порошенка на допит у якості підозрюваного для проведення одночасного допиту та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні № 62019000000000753.

"У нього не було виходу": син стрільця розповів подробиці масового вбивства у Житомирській області
В Україні знову зросла кількість нових випадків коронавірусу

Новини партнерів