Порошенко попросив Медведчука організувати поставку електроенергії до Криму - Шамін

Порошенко попросив Медведчука організувати поставку електроенергії до Криму - Шамін
Читать на русском

Розмова Медведчука з Сурковим про постачання електроенергії до Криму сталася на особисте прохання лицемірного Порошенка.

Імпорт електроенергії з Росії в Україну і постачання її до Криму в 2014 році узгодив тодішній президент України Петро Порошенко. Про це в блозі на "Кореспонденті" пише політтехнолог Володимир Шамін.

"Таким чином, злита в мережу розмова Медведчука з Сурковим про постачання електроенергії до Криму не несе в собі ніякої нової інформації, крім того, що нагадує нам сьогоднішнім, що Порошенко не бачив нічого поганого ні в закупівлі у Росії електроенергії, ні в постачанні її в Крим.

Сам Медведчук це підтвердив в інтерв'ю BBC-Україна. І що розмова про електроенергію з Сурковим у нього була, і що саме Порошенко його просив провести попередні переговори для укладення договору. "Російська компанія "Інтер РАО" і "Укрінтеренерго" підписали контракт на експорт електроенергії з Росії в Україну, а також сторони домовилися про забезпечення надійного і безперебійного енергопостачання Криму", - сказав Віктор Медведчук ВВС.

У чому там наші "правдоруби" на чолі з керівником СБУ Бакановим зібралися шукати "зраду"? У тому, що завдяки Медведчуку український Крим отримує від України електроенергію? Адже Крим - це Україна, чи не так, панове? А якщо немає - то ви або хрестик зніміть, або труси вдягніть. Тому що цим договором Крим отримує електроенергію до сих пір!

Напевно ті, хто затівали все це мега-розслідування очікували, що ефект буде, як від бомби, що розірвалася, яка за ідеєю повинна похитнути рейтинги Медведчука і партії в цілому. Але цього не сталося. А все тому, що ніякого скандалу в цій розмові немає. Медведчук не став, на відміну від багатьох фігурантів подібних "телефонних викриттів", в тому числі і Петра Порошенка, відпиратися, кричати що це провокація, і що він обов'язково подасть в суд на всіх і вся. Він спокійно підтвердив, що дійсно, така розмова була. І це ще раз говорить про те, що Медчедчук - дійсно сильний політик", - написав політтехнолог.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У Єгипті застряг літак з українцями, які летіли із Занзібару у Київ
На Хмельниччині чоловіка "повернули з того світу" після пожежі - відео