"Готуйте санкції проти терориста Порошенка": п'ятий президент офіційно "переписав" на себе "Прямий"

"Готуйте санкції проти терориста Порошенка": п'ятий президент офіційно "переписав" на себе "Прямий"
Читать на русском

Лідер "ЄС" стверджує, що таким чином намагається захистити телеканал від "зухвалості борців із свободою слова".

П'ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що він купив телеканал "Прямий" і в прямому ефірі "дозволив" Володимиру Зеленському впровадити проти себе санкції.

Відповідну заяву Порошенко зробив в ефірі "Прямого", передає APnews.

Зазначимо, що раніше телеканал офіційно належав екс-главі КМДА Володимиру Макеєнку.

"Я маю можливість вам повідомити. Вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль щодо захисту телеканалу ("Прямий" - ред.).

Сказав, що єдина його вина в тому, що він декілька років докладав зусиль для того, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати та захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли б піти на благодійність, на інші проєкти, в тому числі – це мільйони й мільйони, для того, щоб покрити борги каналу", - розповів політик.

Відзначимо, що сьогодні в державному реєстрі кінцевий бенефіціарний власник телеканалу "Прямий" змінився - тепер ним є "Прайм Ессетс Кепітал", тобто структура, яка на 100% належить Петру Порошенко.

"Володимире Олександровичу, завтра на РНБО ви можете запроваджувати санкції проти террориста Порошенка. Але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити "5 канал". Підкажу – закінчив він погано.

Я робитиму усе, що від мене залежить, щоб захистити свободу слова. Разом із тим я гарантую, що високі журналістські стандарти "Прямого", свобода висловлювання, свобода слова точно будуть збережені шляхом мого невтручання.

Це було дуже непросте рішення для Макеєнка, але ми не могли в інший спосіб зупинити зухвалість і недержавність тих, хто намагається боротись зі свободою слова", - наголосив лідер "ЄС".

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський своїм указом з 3 лютого прирік на знищення три найбільших інформаційних телеканали Zik, NEWSONE і 112.

Новини партнерів

Курс на Європу: в Офісі президента назвали термін, за який Україна точно стане членом ЄС
Закриття кордонів в ЄС - безглузде та неефективне для стримування мутацій Covid-19 - екс-директор ВООЗ