Порошенко не вітав Путіна з Днем Росії, - Пєсков

Порошенко не вітав Путіна з Днем Росії, - Пєсков
Читать на русском

Відзначимо, що новина про привітання з Днем Росії з боку Порошенка досі є на офіційному сайті Кремля.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не підтвердив інформацію про те, що Порошенко вітав Путіна з Днем Росії в 2014 році. Більш того, він зазначив, що Порошенко в принципі не вітав Путіна ні з яким святом. Про це APnews повідомляє з посиланням на ТАСС.

Так, на прес-конференції 10 липня журналісти задали Пєскову питання про привітання з Днем Росії від президента України в 2014 році, про яке раніше заявила нардеп Верещук. На що прес-секретар Путіна заявив, що не володіє інформацією про це.

"Не можу вам підтвердити цей факт. Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені за такими національними святами, не здійснювалося. І не здійснюється, власне, і зараз, на жаль", - сказав він.

Також Пєсков прокоментував записи розмови, яка нібито відбулася між президентами Росії та України 30 квітня 2015 року.

"Перше. Ми ніколи не коментуємо і не розкриваємо деталі міжнародних розмов нашого президента з закордонними візаві, за винятком тієї інформації, яку ми даємо в повідомленнях прес-служби. Друге. Що стосується опублікованого запису, мені невідомо про те, що така розмова могла мати місце, і також я не можу нічого сказати про автентичність цього запису", - сказав прес-секретар президента РФ.

Відзначимо, що новина про привітання з Днем Росії з боку Порошенка досі є на офіційному сайті Кремля. Відповіді на питання, чому вона там з'явилася і чому її не видалили досі, поки немає.

Порошенко не вітав Путіна з Днем Росії, - Пєсков
Читайте також:

Новини партнерів

Проти Порошенка відкрили ще 4 кримінальні справи за заявами Коломойського - адвокат
На всіх пляжах Києва встановлено жовті прапори: КМДА не рекомендує купатися