Порошенко, Луценко, Аброськін - покривають вбивство моїх дітей: батько Ноздровської стверджує, що йому погрожують

Порошенко, Луценко, Аброськін - покривають вбивство моїх дітей: батько Ноздровської стверджує, що йому погрожують
Ексклюзив
Читать на русском

Сергій Дуняк ще раз розповів трагічну історію смертей своїх дочок, а також заявив, що йому погрожують. Але, незважаючи на це, він продовжує носити заяви в поліцію, на які рідко відповідають

"Це мої дві дочки, їх убили", - показуючи фотографію, сказав Сергій Дуняк, батько Ірини Ноздровской і Світлани Сапатінської кореспонденту APnews. У 2015 році Світлану на смерть збив автомобіль. У 2018 року знайшли тіло її вбитої сестри Ірини Ноздровської, яка намагалася довести, що сестру збив Дмитро Россошанський, племінник голови Вишгородського районного суду.

"Світлану вбив місцевий наркоман. Вона йшла на роботу, до речі, вона працювала у Порошенка, в магазині ROSHEN. Наркоман її вбив, у неї залишилась 4-річна дитина. А ми, коли йшло слідство, дізналися, що у цього наркомана є родич - дядько, суддя Вишгородського районного суду Купрієнко Сергій Ісакович. Він 25 років пропрацював суддею. І всі злочини, які значилися за цим наркоманом Россошанським, він покрив. А у нього були і два вбивства (ще до вбивства моєї дочки), згвалтування, поширення наркотиків, крадіжка машини. У мене є документальні підтвердження, у мене купа паперів", - сказав чоловік.

Нагадаємо, 30 вересня 2015 Світлану Сапатинську збив автомобіль. За кермом був Дмитро Россошанський.

"Як його можна захищати, якщо він був під наркотиками під час ДТП... Він збив мою дочку на узбіччі, вона йшла вздовж дороги - там просто немає тротуару, травичка росте. Він сказав, що не побачив її. Але як її можна було не помітити ... Вона йшла в яскраво-червоному пальто. Я досі зберігаю це пальто, нікуди його не діваю...", - сказав чоловік.

Далі розповів, що його дочка Ірина Ноздровська на той момент працювала в Мін'юсті, після того, що сталося, вона кинула роботу, і взяла слідство під контроль, щоб "вони нічого не сфальсифікували".

"І щоб вона їм не заважала, вони вбили її. При Порошенко її вбила поліція. З європейських країн до Порошенка тоді надійшли заяви із закликом розслідувати вбивство Ноздровської, інакше вони змінять своє ставлення до України. І він швидко оголосив, що вбивцю знайшли. Але це не вбивця, його змусили поліцейські взяти це вбивство на себе. А насправді вбивали її поліцейські і високопоставлені особи. Такі як Аброськін, Троян, Нєбитов - всі вони покривають цей злочин", - заявив Сергій Дуняк.

Він зазначив, що Россошанський-старший взяв це вбивство на себе, таким чином його сина Дмитра відпустили. І підкреслив, що інкрімінація була не по 115 статті (умисне вбивство) ККУ, а по 116 (вбивство в стані афекту).

"Поліцейські розкидали біля тіла моєї дочки шприци. Вони хотіли це вбивство на наркоманів скинути. Але там були активісти, вони підняли шум і нічого не вийшло", - зазначив Сергій Дуняк.

Наша розмова з чоловіком відбувся 8 липня біля Головного управління поліції. У цей момент під Печерським судом прихильники Порошенка відстоювали свого лідера під час засідання по його справі. Чоловік до нашої розмови переплутав будівлю суду з будівлею Нацполіціі. А коли сказав свою думку про п'ятого президента в натовпі, активісти накричали на нього і прогнали з-під будівлі.

"Я просто на Порошенка недобре сказав. Сказав, що його треба судити не за картини, не за призначення. А судити його треба за те, що наші хлопці віддавали свої життя за Україну, а він зі своїми Свинарчуками розкрадали армію. Я проти Порошенка, бо він покрив вбивство моєї дочки. Ось вони і накинулися на мене. Ми до нього і Луценка зверталися, ми ходили до нього на прийом. Вони покрили вбивства моїх дочок... Вони обидві були вбиті при Порошенко. А покривали вони, тому що вбивці - поліцейські", - сказав Сергій Дуняк.

Він розповів, що сьогодні прийшов в управління і привіз заяву головному поліцейському Київської області Андрію Нєбитову. Але зазначив, що вже не сподівається, що заяви доходять туди, куди потрібно.

"Вони зараз через канцелярію не приймають ніяких документів, тільки скринька на вході стоїть - в неї і кидати. А чи дійде до нього моя заява... Я вже давав заяви раніше. Толку ніякого...", - сказав чоловік.

Сергій Дуняк також сказав, що йому продовжують погрожувати.

"Навпроти нас живе друг Россошанського-молодшого. Вони погрожували нам в період судів і розслідувань, зараз знову почали погрожувати. Вони мене ображають всякими нецензурними словами, принижують, і кидаються на мене, щоб побити. Друг цей погрожував спалити мені будинок. Я не можу зараз спокійно пройти по вулиці, і моя дружина теж. Моїй онучці теж погрожують", - сказав чоловік.

Нагадаємо, що оголене тіло Ірини Ноздровскької знайшли 1 січня 2018 року. Вона займалася розслідуванням смерті своєї сестри, яка загинула в ДТП в 2015 році, через що вона неодноразово отримувала погрози. Вона змогла домогтися, щоб підозрюваного Дмитра Россошанського заарештували.

8 січня поліція затримала підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської - Юрія Россошанського - батька підозрюваного у вбивстві сестри Ноздровської. Йому пред'явили підозру в умисному вбивстві. Варто відзначити, що Россошанський-старший спочатку визнав свою провину, але пізніше відмовився від своїх слів.

Читайте також:
Батько Ірини Ноздровської: Воюю з поліцією, щоб довести, що дочку зарізали та згвалтували

Новини партнерів

В МЗС України "відхрестилися" від Саакашвілі і його заяви про грузинський уряд
Рада збереться на позачергове засідання 13 липня - нардеп