Порошенко і Парубій теж можуть вести уроки: в "ЄС" запропонували свої кандидатури вчителів "онлайн-школи"

Порошенко і Парубій теж можуть вести уроки: в "ЄС" запропонували свої кандидатури вчителів "онлайн-школи"
Читать на русском

Депутат Ірина Геращенко вважає, що зараз школу зробили "в стилі 95 кварталу"

Ірина Геращенко виступила з ініціативою до правоохоронних органів, щоб ті зайнялися аналізом роботи нової онлайн-школи. На думку нардепа, це спроба влади використовувати службове становище в особистих цілях. Про це APnews повідомляє, посилаючись на пост чиновниці в Facebook.

Геращенко повідомила, що партія "Європейська солідарність" спочатку виступила з ініціативою, щоб телебачення підключили в допомогу дітям, які не мають можливості ходити до школи на карантині. Однак нардеп обурилася, що все зробили в "стилі 95 кварталу".

"Тепер по декількох каналах йдуть трансляції уроків, але там задіяні .... слуги народу і сам квартал. Соррі, а слуги точно є прикладом освіченості та ерудиції? Не помічала", - заявила Геращенко.

У той же час чиновниця звернулася до Міносвіти з пропозицією залучити до уроків й інших депутатів, зокрема запропонувала Володимира В'ятровича та Андрія Парубія теж залучити до викладання. А також заявила, що сама може викладати українську мову і літературу.

"Петро Порошенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе і Марія Іонова перфектно викладуть урок англійської, Олексій Гончаренко - французької, інші наші колеги професійно допоможуть провести урок математики, інформатики, фізики, хімії", - написала Геращенко.

Вона повідомила, що офіційно звертається до Зеленського та уряду з вимогою не використовувати шкільні уроки в політиці.

"Це - корупція, якщо хтось цього не розуміє. Ми вимагаємо надати офіційну оцінку, чому представники правлячої партії, які не є академіками, педагогами, професорами, авторитетами, взагалі не мають ніякого відношення до науки й освіти, знімаються в шкільних уроках на державні кошти. Бажано, щоб цим зайнялися і правоохоронні органи", - зазначила нардеп.

Порошенко і Парубій теж можуть вести уроки: в "ЄС" запропонували свої кандидатури вчителів "онлайн-школи"

Раніше APnews повідомляв, що за три дні роботи онлайн-школи вчителі на уроках зробили вже три помилки. Так, на уроці географії вчитель переплутала океани, в 5 класі на уроці математики вчитель неправильно вирішила приклад, а на уроці історії педагог переплутала імператорів.

Новини партнерів

Розкішний готель і переліт: поїздку Зеленського в Оман повністю оплатила його дружина
Запуск автофіксації порушень на дорогах може не відбутись вчасно через карантин