Порошенка, Новинського і Рабіновича можуть "оштрафувати" за прогули Ради

Порошенка, Новинського і Рабіновича можуть "оштрафувати" за прогули Ради
Читать на русском

Повний список "депутатів-прогульників" складається з 25 осіб

Комітет ВР звернувся до спікера парламенту Дмитра Разумкова з проханням припинити відшкодування витрат за квітень, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень нардепам, які пропустили більше 50% засідань комітетів. Про це APnews повідомляє з посиланням на сайт Ради.

Справа стосується 25 нардепів, серед яких Петро Порошенко, Вадим Новинський, Сергій Шахов, Вадим Рабінович, Тарас Батенко та інші. Повний список "депутатів-прогульників" тут.

У зверненні комітет послався на абзац другий частини п'ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України». Згідно з ним, якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях Верховної Ради України або у більш як 50 відсотках засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого його обрано, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Раніше APnews повідомляв, що у Раді нардепи влаштували жарку перепалку, з'ясовуючи хто з них "хитрозроблений".

Читайте також:

Новини партнерів

Кабмін дозволив, а Кличко – ні. Торгові центри у Києві не відкриються з 11 травня
Україна втратить друга в особі Грузії через призначення Саакашвілі - Климпуш-Цинцадзе