Порошенка через прогули засідань Ради позбавили депутатських виплат

Порошенка через прогули засідань Ради позбавили депутатських виплат
Читать на русском

В апараті Верхової Ради вказали, що у травні деяким депутатам було нараховано по 42 040 гривень на виконання депутатських повноважень за квітень

У квітні 24 народним депутатам припинили виплату пов'язаних з виконанням депутатських повноважень коштів. Про це повідомляє APnews з посиланням на Українські Новини.

В апараті Верхової Ради вказали, що у травні деяким депутатам було нараховано по 42 040 гривень на виконання депутатських повноважень за квітень.

Пов'язані з виконанням депутатських повноважень виплати не нарахували співголові фракції "Європейська солідарність" у Раді, п’ятому президенту Петру Порошенку, співголовам депутатської групи "Партія "За майбутнє" Тараса Батенку і Віктору Бондарю, співголові фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадиму Рабіновичу.

Таких виплат позбавлені Ярослав Дубневич ("За майбутнє"), Тарас Козак ("Опозиційна платформа"), Вадим Новинський (позафракційний), Ігор Палиця ("За майбутнє"), Вадим Столар ("Опозиційна платформа"), Сергій Шахов ("Довіра").

В законодавстві зазначено, що якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере участь у більш ніж 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або понад 50% засідань комітету, до складу якого обрано, такому депутату не відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Як повідомляв APnews раніше, п'ятий президент України Петро Порошенко вирішив перенести похорон батька на п'ятницю, 19 червня, через те, що в четвер, 18 червня, він повинен з'явиться в суд.

Новини партнерів

У Раді достатньо голосів для прийняття закону про референдум
В Україні скасували обов’язкову ДПА для випускників шкіл