"Поразку від перемоги ти сам не мусиш відрізняти": Усик підтримав Ломаченка після поразки віршем

"Поразку від перемоги ти сам не мусиш відрізняти": Усик підтримав Ломаченка після поразки віршем
Читать на русском

Український супертяж в знак підтримки опублікував вірш Пастернака.

Український супертяж Олександр Усик підтримав свого друга Василя Ломаченка після поразки в поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Про це APnews повідомляє з посиланням на Instagram спортсмена.

Після того як судді одноголосно віддали перемогу в поєдинку Теофімо Лопесу, Усик виклав в Instagram фотографію Василя Ломаченка з батьком, супроводивши знімок віршем Бориса Пастернака.

View this post on Instagram

Быть знаменитым некрасиво. Не это подымает ввысь. Не надо заводить архива, Над рукописями трястись. Цель творчества - самоотдача, А не шумиха, не успех. Позорно, ничего не знача, Быть притчей на устах у всех. Но надо жить без самозванства, Так жить, чтобы в конце концов Привлечь к себе любовь пространства, Услышать будущего зов. И надо оставлять пробелы В судьбе, а не среди бумаг, Места и главы жизни целой Отчеркивая на полях. И окунаться в неизвестность, И прятать в ней свои шаги, Как прячется в тумане местность, Когда в ней не видать ни зги. Другие по живому следу Пройдут твой путь за пядью пядь, Но пораженья от победы Ты сам не должен отличать. И должен ни единой долькой Не отступаться от лица, Но быть живым, живым и только, Живым и только до конца.

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Теофімо Лопес відмовився проводити реванш з Ломаченком, заявивши, що українець "з'їсть і переварить" поразку. Також ми публікували сумну статистику ударів чемпіонського бою - з неї видно, що американський боксер вів поєдинок набагато активніше.

Новини партнерів

Кількість хворих на COVID-19 у світі перевищила 40 мільйонів
Бігали голими та кричали: поїзд Львів-Київ зупинили через двох п'яних неадекватних дівчат