Понад половина українців проти того, щоб Зеленський висувався на другий термін - опитування

Понад половина українців проти того, щоб Зеленський висувався на другий термін - опитування
Читать на русском

Бажають побачити Зеленського у президентських перегонах менше 20% респондентів.

Понад половина українців виступили проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. Про це APnews повідомляє із посиланням на результати опитування центру економічних та політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Згідно з результатами опитування, чинний президент зберіг своє лідерство в потенційних президентських перегонах - за нього готові проголосувати 26% респондентів. Втім, значно зріс рейтинг Петра Порошенка – він відстає від Зеленського менш ніж на 2% (24,2%).

За Юлію Тимошенко готові проголосувати 10,3% респондентів, за Дмитра Разумкова – 8,2%, а за Юрія Бойка та Євгена Мураєва – по 7%.

Набагато гірші справи у Зеленського в іншому розділі опитування. Річ у тому, що 62,5% опитаних виступили проти того, щоб чинний президент балотувався на другий термін. Готові підтримати висування Зеленського лише 18,6% респондентів.

Саме дослідження проводилося з 28 по 31 січня шляхом телефонного опитування. Участь в опитуванні взяли 1 206 українців віком від 18 років у всіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки вбирається у 2,9%.

Раніше APnews повідомляв, що майже половина українців назвала Зеленського "розчаруванням року".

Новини партнерів

"Крали і будемо красти": державний сайт Верховної Ради потрапив у гучний конфуз
Американський мільярдер Сорос назвав голову КНР загрозою, закликавши його скинути