Понад 1300 осіб продовжують гасити чотири осередки вогнища в Чорнобильській зоні

Понад 1300 осіб продовжують гасити чотири осередки вогнища в Чорнобильській зоні
Читать на русском

Основні зусилля спрямовані на локалізацію чотирьох осередків пожеж.

Підрозділи ДСНС продовжують гасити пожежі у Чорнобильській зоні відчуження. Гасіння пожеж тривають на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

Про це повідомляє APnews з посиланням на ДСНС.

У повідомленні йдеться, що основні зусилля спрямовані на локалізацію чотирьох осередків (с. Корогод, с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та одного торф’янику в осередках пройдених вогнем.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 8 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 405 км мінералізованих смуг.

До гасіння пожеж у Чорнобильській зоні відчуження залучено 1322 осіб та 292 одиниць техніки, з них від ДСНС 1168 людей особового складу та 235 одиниць техніки, у тому числі 3 вертольоти ДСНС, якими 19 квітня здійснено 93 скиди – 186 т води.

У свою чергу, на Житомирщині станом на 7:00 20 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам Виступовицького та Бережестського лісництв, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків та деревини. До гасіння залучено 596 осіб та 76 одиниць техніки, з них від ДСНС 72 людей особового складу та 15 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П ДСНС, якими 19 квітня здійснено 15 скидів – 120 т води.

Як повідомляв APnews, у ДСНС пояснили причину тривалої боротьби з вогнем на Житомирщині.

Новини партнерів

Штати планують відправити до Китаю слідчих для розслідування спалаху Covid-19
Україна підготувала новий список з 200 чоловік для обміну полоненими, - Резніков