Понад 100 українців чекають евакуації на Шрі-Ланці. Відео

Понад 100 українців чекають евакуації на Шрі-Ланці. Відео
Читать на русском

Евакуацію готують на 18, 20 і 21 березня

Українці, які відпочивали на Шрі-Ланці, не змогли повернутися в Україну, тому що всі рейси скасували. Так, в аеропорту Коломбо застрягли 105 громадян України.

Відзначається, що повертатися в Україну вони повинні були з пересадкою в Об'єднаних Арабських Еміратах, але з ОАЕ всі рейси скасували. У свою чергу туроператор Join Up нібито надіслав повідомлення, що вони зможуть безперешкодно потрапити в Україну, хоча офіційно все авіасполучення припинено.

Туристи скаржаться, що консульство не відповідає на їхні дзвінки, а коштів далі залишатися на Шрі-Ланці у них немає. Крім того, серед відпочивальників є діти та люди похилого віку. Зневірені українці записали відеозвернення до президента Володимиру Зеленському.

У свою чергу, в Міністерстві закордонних справ України заявили, що туристи можуть повернутися додому трьома рейсами 18, 20 і 21 березня.

"Консул України вилетить на Шрі-Ланку найближчим часом і буде координувати повернення українців додому. Державне агентство України з туризму та курортів і туроператори узгоджують алгоритм взаємодії з планового повернення громадян додому", - йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України в Facebook.

Понад 100 українців чекають евакуації на Шрі-Ланці. Відео

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

УЄФА переніс чемпіонат Європи з футболу на 2021 рік
"Укрпошта" може почати доставляти ліки та медичні засоби через коронавірус