Помста Зозулі і перший вихід Зінченка. Як наші футболісти виступають у Європі

Ексклюзив

Олександр Філіппов відзначився дебютним асистом в Бельгії.

У європейських чемпіонатах відбулися чергові матчі, в яких взяли участь українські легіонери. Редакція APnews традиційно підготувала огляд виступів наших футболістів за кордоном.

Англія

Обидва українські футболісти в АПЛ не з'явились в стартовому складі своїх команд, але вийшли на після з лави запасних. Андрій Ярмоленко почав гру на 52-й хвилині, коли і "Вест Гем", і "Манчестер Сіті" встигли відзначитися забитим голом. Пізніше отримав свій ігровий час (перше в новому сезоні на клубному рівні) і Олександр Зінченко. Але жоден з українців (як і будь-який інший гравець на полі) вплинути на підсумковий результат не зміг - команди так і закінчили з рахунком 1:1.

Італія

Руслан Малиновський після невеликої травми цілий тиждень тренувався за індивідуальною програмою. Можливо, саме тому український хавбек пропустив матч проти "Сампдорії". За відсутності Руслана "Аталанта" не вразила, програвши "Сампо" з рахунком 1:3.

Іспанія

Андрій Лунін... знову сидів на лавці. Втім, Зінедіна Зідана цілком можна зрозуміти - ризикувати, випускаючи голкіпера без ігрової практики в Класіко, наставник "Реала" не міг. Куртуа відіграв відмінно - пропустив всього один раз після розкішної атаки "Барси" і кілька разів виручав. З такою грою бельгійця свій шанс Лунін отримає тільки в разі травми Тібо або в кубкових матчах.

А ось в нижчій іспанській лізі, Сегунді, інший український гравець проявив себе. Роман Зозуля в матчі "Альбасете" проти "Райо Вальєкано" вийшов в старті. А на 47-й хвилині видав гольову передачу Едді Ісрафілова, який зробив рахунок 2:0. Нагадаємо, що саме фанати "Райо" вважають Романа нацистом, і саме через них трансфер Зозулі в 2017-му році зірвався.

Бельгія

У чемпіонаті Бельгії з матчів за участю українських гравців пройшов всього один. Олександр Філіппов в складі "Сент Труйден" обіграв "Стандард", відзначившись до того ж дебютної гольовою передачею. На 37-й хвилині Олександр допоміг відзначитися голом Дюкенсу Назону.

Також просто необхідно відзначити перемогу "Брюгге" в Лізі Чемпіонів - бельгійці з Едуардом Соболем в складі на виїзді обіграли "Зеніт" з рахунком 1:2. Український лівий бек провів на полі весь матч, але результативними діями не відзначився.

Туреччина

Артем Кравець і його "Коньяспор" в минулу суботу мінімально поступилися "Газіантеп". Українець провів на полі 90 хвилин, але ні забити самому, ні допомогти відзначитися голом партнерам Артем так і не зміг.

Греція

АЕК українців Чигринського і Шахова мінімально обіграв "Янніна" в чемпіонаті Греції. Однак участь у матчі прийняв тільки Євген Шахов. Він почав матч в центрі поля з перших хвилин і провів весь матч, не відзначившись результативними діями. Дмитро Чигринський пропустив зустріч, тренуючись за індивідуальною програмою.

Угорщина

"Ференцварош" Сергія Реброва перед матчем проти "Динамо" обіграв у внутрішній першості "Уйпешт". Зі старту на поле з'явився вінгер Олександр Зубков, який голів не забивав, але покинув поле на 64-й хвилині вже за рахунку 2:0 на користь "Фраді". А ось Ігор Харатін на поле вийшов тільки на 78-й хвилині.

Ще один українець у чемпіонаті Угорщини, Іван Петряк, провів весь матч у складі "Фехервара" проти "Мезекевешд". Сам українець результативними діями не відзначився, але "Фехервар" все одно виграв - з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що вже в цю середу київське "Динамо" зіграє проти "Ференцвароша" в рамках Ліги Чемпіонів. Ми склали прогноз, в якому розповіли, у якої з команд більше шансів відсвяткувати перемогу.

У Білорусі затримано сотні учасників загальнонаціонального страйку в перший же день