Помічниця Вакарчука отримує зарплату в 47000 після уходу депутата з Ради

Помічниця Вакарчука отримує зарплату в 47000 після уходу депутата з Ради
Читать на русском

Штабному помічнику-консультанту Вакарчука Ярославі Юдіній за липень і серпень була нарахована стандартна заробітна плата в розмірі 46,9 тисяч гривень

Верховна Рада не нараховує зарплату колишньому лідеру партії "Голос" Святославу Вакарчуку, який позбувся мандата народного депутата, проте його помічники-консультанти продовжують виконувати свої обов'язки, а деякі і отримують за це понад 45 тисяч гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на Українські новини.

Штабному помічнику-консультанту Вакарчука Ярославі Юдіній за липень і серпень була нарахована стандартна заробітна плата в розмірі 46,9 тисяч гривень щомісяця. Інші його помічники, серед яких Наталя Бест, Анна Зелінська та Юрій Поздняков працюють на громадських засадах і зарплату в Раді не отримують.

Відомо, що на початку вересня зі сторінки Вакарчука на офіційному сайті парламенту зникли дані про Ярославу Юдіну як помічника-консультанта.

Як повідомляв APnews раніше, екс-лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук показав в мережі, як він проводить відпочинок після виходу з Верховної Ради.

"Незабаром повернеться до нормального життя": Тимошенко одужала від коронавірусу
У Києві зафіксували антирекорд нових випадків COVID-19

Новини партнерів