Померла від COVID-19 в Житомирі викладач була в тяжкому стані та на апараті ШВЛ

Померла від COVID-19 в Житомирі викладач була в тяжкому стані та на апараті ШВЛ
Читать на русском

Максим Степанов запевнив, що Житомирська лікарня №1 забезпечена достатньою кількість кисню

Викладач Ольга Грабар, яка померла в Житомирі від COVID-19, була в тяжкому стані та підключена до апарату ШВЛ. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

При цьому він вказав, що лікарі зробили все, щоб врятувати її.

"Що стосується тієї жінки, яка пішла з життя через COVID-19, яку не вдалося врятувати нашим медпрацівникам: вона перебувала в досить важкому стані в лікарні, була переведена в реанімацію, в палату інтенсивної терапії, перебувала потім на апараті ШВЛ, на високопотоковому кисні, була заінтубована. Але, на жаль, ускладнення, яке дає вірус, крім того, супутні захворювання, які були у цієї жінки, не дали можливості врятувати їй життя", - пояснив міністр.

За його словами, Житомирська лікарня №1 забезпечена достатньою кількість кисню, а пацієнти отримують необхідне лікування.

"МОЗ відразу відреагував, розібрався в ситуації. Повідомлялося, що ніби там не вистачає кисню і кисень дають не всім, не вистачає ліжок з підведеною киснем: на сьогодні в цій лікарні киснем забезпечені 106 ліжок. Крім того, в лікарні зараз перебувають 67 пацієнтів, які мають потребу в кисні та всім його подають", - підсумував Степанов.

Як раніше повідомляв APnews, в Житомирі від COVID-19 померла викладач технологічного університету Ольга Грабар, яка просила мера міста забезпечити лікарню киснем.

План Кравчука дискредитує мирний процес, оскільки проведення виборів в ОРДЛО в березні є нереалістичним - Розенбаум
Збірна України знову здала тести на COVID-19: всі результати виявилися негативними

Новини партнерів