Померла колишня виконувачка обов'язків голови МОН Любомира Мандзій

Померла колишня виконувачка обов'язків голови МОН Любомира Мандзій
Читать на русском

Вона тяжко хворіла

Український педагог та колишня виконувач обов'язків міністра освіти й науки Любомира Манздій раптово померла. Вона тяжко хворіла.

Про це повідомляє APnews із посиланням на заяву мера Львова Андрія Садового.

"Сумна новина. Після важкої хвороби відійшла у вічність українська педагог Любомира Мандзій. Любомира була дуже потужним професіоналом, таких людей називають світочами науки", - йдеться у повідомленні.

Любомира Мандзій – що відомо

Любомира Мандзі народилася 10 травня 1973 року в селі Опака Львівської області. 1995 року закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія".

З 1998 до 2001 року навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю "Політичні інститути та процеси". У 2003 році стала кандидатом політичних наук, а 2008 року отримала звання доцента.

Крім того, з 2001 до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка. У період з 2016 по 2019 обіймала посаду директора департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.

У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду голови управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня того ж року стала заступником Міністра освіти та науки України, а з 25 березня по 25 червня 2020 року виконувала обов'язки голови МОН.

Як раніше повідомляв APnews, 25 листопада помер Олександр Омельченко – колишній мер Києва. Йому було 83 роки. Попередня причина смерті - ускладнення він коронавірусу. Ми писали, що Омельченко дуже тяжко переносив хворобу та був госпіталізований.

Новини партнерів

Письменниця Ніцой накинулася на Зеленського через російську мову на прес-марафоні
Один із обвинувачених у справі в'язниці "Ізоляція" попросив притулку у Франції - ЗМІ