Помер знаменитий письменник-сатирик Віктор Коклюшкін, який виступав у "Кривому дзеркалі" та "Аншлагу"

Помер знаменитий письменник-сатирик Віктор Коклюшкін, який виступав у "Кривому дзеркалі" та "Аншлагу"
Читать на русском

Сатиричні розповіді письменника зачитували такі відомі російські гумористи, як Володимир Винокур, Євген Петросян та Клара Новікова.

Помер знаменитий радянський та російський письменник-сатирик, естрадний драматург Віктор Коклюшкін. Йому було 75 років.

Про це APnews повідомляє із посиланням на російські ЗМІ. Про причини смерті достеменно невідомо. За деякими джерелами, артист помер внаслідок гострої серцевої недостатності.

Помер знаменитий письменник-сатирик Віктор Коклюшкін, який виступав у "Кривому дзеркалі" та "Аншлагу"

Коклюшкін отримав популярність завдяки своїм гумористичним монологам, які часто зачитував зі сцени "Кривого дзеркала", "Аншлагу" та "Юрмаліни". Найбільше глядачам запам'яталися фрази артиста "Ах так!", "Обидно", "Обалдеть" та інші.

Сатиричні розповіді він писав і для багатьох гумористів, зокрема роботи письменника, зачитували такі відомі артисти, як Володимир Винокур, Євген Петросян та Клара Новікова. Коклюшкін був автором цілої серії монологів: "Однокласники", "Жіноча консультація", "Репетиція", "Бюст", "Перекладач" та "Гербалайф".

Віктор Коклюшкін народився 27 листопада 1945 року у Москві. У молодості змінив багато професій, у тому числі працював різноробом, комендантом у військкоматі та редактором.

Вести колонку в "Літературній газеті" він почав, коли йому було лише 23 роки. Незабаром його роботи здобули визнання у читачів.

Примітно, що вищі театральні курси в ДІТМ він закінчив лише у 36 років. А через чотири роки почав писати сценарії для телебачення.

Твори Коклюшкіна вперше пролунали зі сцени у виконанні артиста естради Євгена Кравінського. А у 38 років письменник сам виступив зі своєю розповіддю. Це сталося в ефірі програми "Навколо сміху".

Крім того, письменник-сатирик написав понад 10 книг з них здобули великий успіх "Алло, Люся, це я!", "Вбивча реприза", "Стій, хто йде?!" та "Як стати душею компанії".

З 2012 року працював у газеті "Аргументи та факти", його рубрика називалася "Діагноз Коклюшкіна".

Раніше APnews повідомляв, помер художник-аніматор мультфільму "Таємниця Третьої Планети" Дмитро Куликов.

Новини партнерів

Кабмін наполягає на поверненні очного формату у навчальному процесі - Шмигаль
На дві приватні школи Києва поскаржилися до поліції через очне навчання під час суворого карантину