Через COVID-19 помер відомий режисер Роман Віктюк

Через COVID-19 помер відомий режисер Роман Віктюк
Читать на русском

Режисер до останнього боровся з хворобою, однак лікарям не вдалося врятувати його життя.

17 листопада на 85-му році життя помер російський і український театральний режисер Роман Віктюк. Про це повідомляє APnews з посиланням на росЗМІ.

«Роман Григорович помер в лікарні, це сталося сьогодні», - заявили в дирекції московського Театру Романа Віктюка.

Зазначимо, що у кінці жовтня Роман Віктюк захворів коронавірусом. Через ускладнення COVID-19, театральний діяч був переведений до реанімації міської клінічної лікарні ім. Бахрушина у Москві. В останні дні він перебував у стані середнього ступеня тяжкості. 17 листопада режисера повинні були відвезти до іншої лікарні, проте цим планам завадило погіршення його здоров'я. Згодом у театрала виникла анемія головного мозку і він помер.

Роман Віктюк: довідка

Роман Віктюк (1936-2020) - російський і український театральний режисер, народний артист України (2006) і РФ (2009). Народився і ріс в сім'ї вчителів. У 1956 р. почав професійну театральну кар'єру. У наступні 20 років він працював в театрах Львова, Києва, Вільнюса і Калініна. З сер. 70-х режисер почав ставити п'єси в московських театрах.

У 1988 році на сцені театру «Сатирикон» Роман Віктюк поставив свій найвідоміший спектакль - «Служниці» за п'єсою Жана Жене.

Раніше APnews повідомляв, помер відомий сатирик Михайло Жванецький.

Україні потрібен локдаун, а не підвищення цін на комуналку - директор лікарні
У Раді з'явився новий нардеп, який обійшов Ляшка на 208 окрузі

Новини партнерів