Помер автор світового хіта Feeling Good Леслі Брікасс

Помер автор світового хіта Feeling Good Леслі Брікасс
Читать на русском

Леслі Брікасс є автором текстів пісень до багатьох відомих на весь світ фільмів, зокрема "Віллі Вонка і шоколадна фабрика", "Доктор Дуліттл" та "Один вдома".

У вівторок, 19 жовтня, у віці 90 років не стало знаменитого британського поета-пісняра Леслі Брікасса, який прославився на весь світ хітом Feeling Good 1964 року, і також написав десятки саундтреків до світових кінохітів.

Про смерть Леслі Брікасса повідомив його син Адам на особистій сторінці в Instagram, пише APnews. Про причини смерті батька він не повідомив.

"Мій дорогий батько мирно помер сьогодні вранці... Будь ласка, підніміть за нього келих", - написав Брікасс-молодший, додавши цитату зі знаменитої пісні батька "Sleep in peace when the day is done... And I'm feeling good" ("Спи спокійно, коли закінчився день... І я відчуваю себе добре").

Також Адам супроводжував свій пост підбіркою зворушливих фотографій.

Леслі Брікасс народився 29 січня 1931 року в передмісті Лондона. Навчався в Кембриджському університеті, де був президентом перформанс-клубу Footlights.

Писати музику почав в 1950-х роках і користувався великим успіхом понад п'ять десятиліть.

У 1963 році він удостоївся премії "Греммі" за пісню року "What Kind of Fool Am I".

Свій перший "Оскар" отримав в 1968 році в номінації "краща пісня" за фільм "Доктор Дуліттл" (пісня "Talk to the Animals"). Другий Оскар отримав вже в 1983 році за пісню з фільму "Віктор/Вікторія". Всього ж номінувався десять разів.

Саме він написав тексти для фільмів про Джеймса Бонда "Голдфінгер" (1964) і "Живеш тільки двічі" (1967).

Разом з Ентоні Ньюлі Брікасс написав музику "Candy Man" до фільму "Віллі Вонка і шоколадна фабрика" (1971).

Також Леслі Брікасс є автором текстів пісень до фільмів "Супермен" (1978), "Один вдома" пісня "Somewhere in My Memory" (1981), "Казино" (1995), "Мадагаскар" (2005), "Гаррі Поттер і Філософський камінь" пісня "Christmas at Hogwarts" і ін.

Одним з головних хітів Леслі Брікасса стала пісня Feeling Good. Її виконували безліч музикантів, серед яких Ентоні Ньюли, що став її співавтором, Ніна Сімон, Джордж Майкл, Майкл Бублей, Muse та інші. Крім того, пісня є джазовим стандартом.

Раніше APnews повідомляв, в Австралії у віці 72 років помер засновник британської рок-групи "Status Quo" Алан Ланкастер.

Новини партнерів

Влада Києва заявила про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті
У Львівській області до смерті забили ветерана АТО