Поляков подав позов до суду до Разумкова та Гетьманцева через "банківський" закон

Поляков подав позов до суду до Разумкова та Гетьманцева через "банківський" закон
Читать на русском

Суд попросили визнати протиправними дії Разумкова щодо неналежної організації проведення позачергового пленарного засідання Ради

Народний депутат України Антон Поляков подав позов до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева до Окружного адміністративного суду міста Києва. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Суд попросили визнати протиправними дії Разумкова щодо неналежної організації проведення позачергового пленарного засідання Ради, а також порушення положень регламенту під час розгляду та прийняття в першому читанні та за основу банківського законопроекту.

Поляков закликав визнати протиправними дії Гетьманцева щодо не забезпечення дотримання регламенту Ради та закону України "Про комітети Верховної Ради України" в частині включення, розгляду та прийнятті рішення щодо питання проектів вищезгаданого закону, які внесли депутати Олександр Дубінський та Ігор Палиця.

"Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, депутати на позачерговому засіданні 13 травня прийняли "антиколомойский" закон (законопроект №2571-п), необхідний для співпраці України з МВФ.

Новини партнерів

У ВООЗ заявили, що коронавірус може ніколи не зникнути і стати на кшталт ВІЛ
Степанов розповів про критерії для послаблення карантину