Полтава потрапила в "червону" зону карантину - у місті закривають заклади освіти

Полтава потрапила в "червону" зону карантину - у місті закривають заклади освіти
Читать на русском

У мерії повідомили, що якщо динаміка погіршиться, обмеження посиляться

Полтава потрапила до «червоної» зони карантину. З понеділка, 19 жовтня, у регіоні буде заборонено відвідування закладів освіти, закладів сфери культури, кінотеатрів, закладів розважальної діяльності, установ соціального захисту.

Про це APnews пише з посиланням на заяву голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.

Він наголосив, що майже щодня в Полтаві фіксують понад 100 нових випадків, а в обласному центрі зараз хворіють майже 2 тисячі людей – це набагато більше, ніж в інших містах і районах області разом узятих.

З понеділка буде заборонено відвідувати заклади освіти, заклади сфери культури, кінотеатри, заклади розважальної діяльності, установи соціального захисту. Водночас дозволено регулярне і нерегулярне перевезення, робота кафе, ресторанів, ТРЦ (без розважальних функцій), закладів торговельного та побутового обслуговування населення.

За словами Синєгубова, ситуація буде переглянута на наступному засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

"Якщо динаміка погіршиться, обмеження посиляться. Як цього не допустити? Треба робити три прості речі: одягати маску, дезінфікувати руки та тримати соціальну дистанцію. А учасникам виборчого процесу – почати піклуватися про здоров'я людей, а не свої політичні рейтинги", - сказав голова даміністрації.

APnews також писав, що Харків також потрапив до червоної зони.

Новини партнерів

Перефарбувати монети і заборонити порно. ТОП-10 диких петицій президенту Зеленському
У Києві за півроку звільнилося 7000 медпрацівників