Польща - Україна 2:0. Штанга Ярмоленка і помилка Луніна коштували збірній перемоги

Польща - Україна 2:0. Штанга Ярмоленка і помилка Луніна коштували збірній перемоги
Читать на русском

Поляки змогли реалізувати майже всі свої моменти.

Листопадовий цикл матчів збірних України починала в Хожуві. Суперником команди Андрія Шевченка у товариському матчі стала Польща. Для синьо-жовтої команди ця зустріч стала відмінною контрольною грою перед матчами Ліги Націй проти Німеччини і Швейцарії. Редакція APnews, яка уважно стежила за ходом зустрічі, розповість, як розвивався цей матч.

Польща: Скорупський, Рибус (Река, 79) - Бохневіч - Валюкевич - Гумний (Берешіньскій, 78), Зелінський (Юзвяк, 46) - Гуральський (Лінетт, 62) - Кліх - Плахета (Шиманьський, 83), Пентек - Мілік (Модер, 62).

Україна: Лунін, Михайличенко - Матвієнко - Кравцов - Конопля (Бондар, 63), Макаренко - Зінченко (Харатін, 56) - Коваленко (Сидорчук, 76), Зубков (Циганков, 46) - Ярмоленко (Марлос, 46), Яремчук (Мораес, 46).

Обидві команди почали матч без розгойдування, використовуючи агресивний пресинг на чужій половині поля. Однак поступово обидві збірні перетворили гру на гойдалку - по черзі м'яч контролювали то поляки, то українці. У такому режимі набагато веселіше виглядали саме гравці в синьо-жовтій формі. Але забити гол нашим гравцям не вдавалося - навіть пенальті, який заробив Ярмоленко, реалізувати не вдалося. Сам же Андрій з точки потрапив в штангу.

А ось поляки скористалися помилкою на виході Андрія Луніна, і Кшиштоф Пентек відправив м'яч у порожні ворота чи не з центру поля. Другий тайм почався для України так само, як і перший - ми багато атакували, але забити не вдавалося. Поляки ж знову використовували свою рідкісну можливість, збільшивши відрив до двох м'ячів.

Це Модер з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт Луніна. Рахунок на табло так і не змінився до самого фінального свистка. Таким чином Україна, провівши прекрасний матч в атаці, програла Польщі, не зумівши роздрукувати Лукаша Скорупського. Попереду у команди Шевченко - грізна збірна Німеччини.

Новини партнерів

В Україні добова кількість хворих на COVID-19 вперше перевалила за 11 000
COVID-19 погано впливає на дітей: вчені знайшли ще один негативний фактор