Польща може передати Україні вакцину від COVID-19, - МЗС

Польща може передати Україні вакцину від COVID-19, - МЗС
Читать на русском

За даними МЗС, Польща може передати Україні близько 1,5 млн доз вакцини від COVID-19.

Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю заступника голови МЗС Євгена Єніна виданню «Інтерфакс Україна».

«Польська сторона ву черговий раз продемонструвала своє дружнє ставлення до української сторони, запропонувавши нам певну кількість вакцини. Йдеться десь про півтора мільйона доз вакцин, які польська сторона могла б передати українцям після отримання відповідної кількості вакцин самою Польщею», - заявив дипломат.

Як уточнив Євген Енінін, крім того, наразі Україна веде переговори в рамках програми COVAX про отримання близько 8 млн вакцин.

Нагадаємо, що за даними МОЗ, Україна буде отримувати вакцину від COVID-19 декількома траншами. Перший складе близько 1 млн 200 тис. доз. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, всім українцям не вистачить вакцин від COVID-19, тому частина з них зможе придбати ліки на комерційній основі.

Раніше APnews повідомляв, Польща буде безкоштовно вакцинувати українців від COVID-19: що для цього потрібно.

Новини партнерів

Конституційна війна. Судді почали вимагати від Зеленського скасувати указ про відсторонення глави КСУ Тупицького
"Опозиційна платформа - За життя" є безумовним лідером серед всіх парламентських політсил, - результати трьох соціологічних опитувань в кінці грудня