Політтехнолог пояснив, навіщо в Л/ДНР раптово вирішили змінити назви Луганська і Донецька

Політтехнолог пояснив, навіщо в Л/ДНР раптово вирішили змінити назви Луганська і Донецька
Ексклюзив
Читать на русском

Петро Охотин вважає, що бойовики займаються іграми ідентичності

Перейменування "кишеньковими диктаторами" Донецька і Луганська необхідно для того, щоб запалити у свідомості громадян окупованих територій неправдиву ідентичність і розпалити агресію на адресу України. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політтехнолог Петро Охотин.

"Я думаю, що керівники так званих ЛНР і ДНР займаються іграми ідентичності. Якщо буде сценарій, яким зараз займається Козак (заступник глави Адміністрації президента РФ Дмитро Козак, - ред.) в адміністрації президента Російської Федерації, то повернення Донбасу в Україні буде відбуватися не тільки на поганих економічних умовах, але і в рамках ворожого ставлення до України. В цьому випадку назви Сталіно і Ворошиловград - це лише ліхтарики, які запалюють у свідомості громадян окупованих територій для того, що показати, що погані українці не просто хочуть забрати їх до себе, але і забрати їх історію", - повідомив експерт.

При цьому він вважає, що офіційний Київ не повинен звертати увагу на подібні витівки бойовиків.

"Те, що відбувається в організаціях сюрреалізму, який переміг, нас не повинно хвилювати. Нас має хвилювати за які гроші покращувати армію, відновлювати Україну після карантину і подібне. Ці всі назви кишенькових диктаторів нічого не мають спільного з реальністю і реагувати не потрібно", - зазначив Охотин

Також він вважає, що перейменування цих міст не призведе до проблем в переговорах в Мінську.

"Немає такої практики, щоб назва певних топонімів приводила до розбіжності в документах. Якщо відбувається просто зміна назви, то спадковість, якщо так можна сказати про терористичні організації, залишається. Це просто такі дитячі ігри. Я б сказав, що це агонія Пасічника і Пушиліна", - підсумував політтехнолог.

Як раніше повідомляв APnews, так званий "глава" "ЛНР" Леонід Пасічник підписав "указ", який дозволяє використовувати відносно Луганська його колишню назву "місто Ворошиловград". Пізніше з'явилася інформація, що подібний "указ" видав ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

Новини партнерів

У Вінниці на коронавірус захворіли працівники фабрики з пошиття захисних костюмів для медиків
Нардепи пояснили, чому з порядку денного Ради таємничим чином зник законопроект про НАБУ