Політтехнолог пояснив, на кого зі світових лідерів схожий своїм стилем спілкування Зеленський

Політтехнолог пояснив, на кого зі світових лідерів схожий своїм стилем спілкування Зеленський
Ексклюзив
Читать на русском

Петро Охотин вважає, що Володимир Зеленський був схожий на Дональда Трампа

Президента Володимира Зеленського необхідно оцінювати по його справах, а не словам, тому що у нього багате акторська минуле. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політтехнолог Петро Охотин.

За його словами, сьогоднішня прес-конференція продемонструвала схожість Зеленського і президента США Дональда Трампа.

"На мій погляд Володимир Зеленський не був схожий на Володимира Путіна. Швидше прес-конференція нагадувала те, як поводиться в Білому домі Дональд Трамп. Це було видно, як по дизайну прес-конференції, так і по спробах відповідати на питання", - зазначив Охотин.

При цьому він вказав, що на демократичність прес-конференції вказує і той факт, що питання могли задавати все журналісти незалежно від ЗМІ.

"Навіть ситуація з журналістом Ткачем, але це не те, що в Російській Федерації. Як мінімум у Зеленського журналістів не вбивають. Все, що стосується питань на прес-конференції, можна назвати модерацією. На мій погляд, відбувся ляп в тому, що останнім звучало питання від ЗМІ Шарія, але те, що представнику цього ЗМІ надали можливість поставити питання, свідчить про те, що прес-конференція не була авторитарною. Якщо говорити, що Зеленський поведінкою схожий на когось з лідерів, то коли він називав представника Бориспільського міськради розбійником, то це було схоже на Лукашенка. Сьогоднішня прес-конференція, на мою думку, ніяк не схожа на те, як виступає Володимир Путін", - пояснив експерт.

Крім того, він нагадав, що президента варто оцінювати по його справах, а не словам, бо він має багатий акторський досвід. На його думку, виконання в перший рік 20% обіцянок Зеленського - хороший показник. Також він вважає, що рік президентства Зеленського був успішним з огляду на події, яких раніше не було, - пандемії covid-19.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський в середу, 20 травня, проводить велику прес-конференцію.

Новини партнерів

"Плівки Єрмака" могли бути спробою позбавитись від голови Офісу президента - політолог
Для Зеленського особиста довіра значно важливіша, ніж професійні якості конкретної людини, - політолог