Політолог пояснив, чому Тищенко став епіцентром скандалів у "Слузі народу"

Політолог пояснив, чому Тищенко став епіцентром скандалів у "Слузі народу"
Ексклюзив
Читать на русском

На думку політолога Олексія Якубіна, це може бути пов'язано з роллю Миколи Тищенка в прийдешніх місцевих виборах

Персона Миколи Тищенка - одна з найскандальніших в чинному парламенті. То він скаже щось не зовсім коректне (як ось той випадок, коли День пам'яті катастрофи Чорнобиля назвав "святом"), то на журналістів накричить, то потрапить у центр скандалу. Тільки за останній місяць їх було два: з Джокером і дівчиною блогера Kyivstoner і з рестораном "Велюр", який продовжив працювати, незважаючи на карантин.

APnews вирішив розібратися, чому нардеп так часто останнім часом став центром гучних розбірок. В ексклюзивному коментарі політолог Олексій Якубін назвав кілька нюансів.

Місцеві вибори

Перший, на його думку, пов'язаний з тим, що Микола Тищенко - один з тих, хто "буде точно претендувати на вплив на київську політику". Політолог зазначив, що можливий статус нардепа на місцевих виборах, будь то вплив на список кандидатів або похід в мери, можуть бути причиною скандалів.

"Можливо, Тищенко буде одним з тих, хто буде займатися списком партії" Слуга народу ", збором кандидатів для участі в місцевих виборах. Навіть якщо він не буде висуватися як кандидат в мери, вже це робить його досить впливовим", - зазначив політолог.

Скандалів більше, ніж здається

Якубін зазначив, що ситуація з главою ОП Єрмаком також побічно чіпляє Тищенка. Адже, як відомо, чиновники - куми.

"Критика, розгойдування і скандали навколо Єрмака частково зачіпають і тих, хто знаходиться в прив'язці до нього, в тому числі і Тищенка", - зазначив політолог.

Читайте також:

Медійність і нерозумність інформаційної служби нардепа

На думку експерта, не можна виключати і те, що Тищенко - досить відомий депутат. На ньому сфокусовано досить багато уваги, в тому числі і медійної.

"Він часто непродумано говорить багато речей. З одного боку, те, що він здійснює вчинки, які часто викликають негативний резонанс, не знімає питання, що він насправді це робить сам. Однак не можна виключати й той факт, що Тищенко набагато більш "помічений" через його можливий статус в київських виборах, ніж інші потенційні кандидати", - сказав Якубін.

При цьому політолог сказав, що залишається питання до інформаційної служби Тищенка.

"Вони розуміють, що вони в фокусі уваги і атаки з боку конкурентів, в тому числі від чинного мера та інших зацікавлених осіб. Але вони не в змозі продумати, як правильно займатися інформаційною політикою навколо Тищенка", - зазначив експерт.

На думку політолога, на Тищенка зараз звернено увагу громадськості, і кожна дрібниця буде роздуватися. Але при цьому експерт відзначає, що незрозуміло, чому з боку людей, які працюють з ним, немає відповідного розуміння і рефлексії.

Раніше APnews повідомляв, що екс-нардеп Ляшко "закрив на карантин" ресторан Миколи Тищенка. Ляшко разом з помічниками в прямому ефірі забарикадували ресторан піноблоками і монтажною піною.

Новини партнерів

"Влада, не сци - виходь": підприємці влаштували під Кабміном галасливий протест
"Будували повітряний міст": Кирило Тимошенко пояснив величезні проблеми України при доставці засобів захисту