Політолог: Наступним прем'єр-міністром України стане Михайло Федоров

Політолог: Наступним прем'єр-міністром України стане Михайло Федоров
Читать на русском

За словами політолога, зараз єдине, чим може похвалитися Президент - зробив саме Михайло Федоров і його команда

На сьогоднішній день немає передумов відставки чинного уряду. Однак якщо все ж постане питання про заміну прем'єр-міністра Шмигаля, то замінити його цілком може чинний міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву політолога і аналітика Дмитра Раімова в ефірі ZIK.

"Якщо ми говоримо про міністрів - до Степанова питань багато у нас, але не у Зеленського. Значить, він влаштовує і поки тримається. Але хто ж новий? Подивіться на промову Президента в парламенті. Практично наполовину вона залежала від однієї людини, якщо точніше - від одного мобільного застосунку "Дія". До цього була велика презентація, а під час виступу в парламенті Зеленський розповідав, як багато хорошого трапилося завдяки тому, що "Дія" зробила це, це і це. Мова зараз про Михайла Федорова", - сказав Раїм.

За його словами, якщо Федоров і далі не буде потрапляти в конфлікти, скандали і далі буде працювати над тими ініціативами, над якими він працює, то він може зайняти місце Шмигаля.

"Він абсолютно влаштовує Президента, тому що це його людина. Та й єдине, чим зараз може похвалитися Президент - зробив саме Михайло Федоров і його команда", - сказав політолог.

На що ведучий зазначив, що цифрова трансформація - це далеко не перше питання, яке зараз хвилює українців.

"Так, але коли ми відповідаємо на питання: хто може змінити Шмигаля? Хто комфортний (виконуватиме бажання Президента) і при цьому не буде потрапляти в конфлікти? Хто не замішаний в брудних історіях? Відповідь одна - це Михайло Федоров", - відповів ведучому аналітик.

Раїмов також зазначив, що не чув також претензій по роботі до міністра юстиції, міністра оборони, міністра соціальної політики та міністра закордонних справ.

"Я думаю, вони теж збережуть свої посади", - сказав Раїмов.

І підсумував, що логічно правильним було б змінити уряд після прийняття бюджету.

Раніше APnews також писав, що голова Мінцифри Федоров назвав три комп'ютерні гри, які змінили його життя.

Новини партнерів

"Комплекс меншовартості треба прибирати": Степанов відповів скептикам щодо української вакцини від COVID-19
Вакцини від COVID-19 можуть призвести до хвилі зараження ВІЛ - вчені