Політики і колишні "азовці". Все, що відомо про чоловіків, які напали на Сергія Сивохо

Сергій Сивохо
Читать на русском

Київська поліція затримала 15 учасників сутички, але наразі відомі імена лише чотирьох з них.

Радикали напали на заступника секретаря РНБО Сергія Сивохо. Київська поліція затримала 15 учасників сутички.

Наразі редакції APNEWS вже відомі імена чотирьох з них – Максим Жорін, Олександр Волков, Сергій Тамарін та Владислав Соболевський.

Ми зібрали для вас всю відому про них інформацію на цей момент.

Олександр Волков – колишній "азовець", був активістом "Правого Сектору" та координатором Майдану в рідному Донецьку. З початком бойових дій на Донбасі пішов на фронт у складі добровольчого батальйону "Донбас".

Волков не вперше проявляє агресію до представників влади. Тиждень тому, у п’ятницю, 6 березня, нардеп Максим Бужанський заявив, що на нього напали і описав ситуацію на своїй сторінці у Facebook. Натомість, Волков прокоментував даний пост, написавши: "Я прийду до тебе ще раз, і на цей раз розмова буде зовсім іншою".

Максим "Мосе" Жорін – український військовий та політик, екс-командир полку АЗОВ; з жовтня 2017 року – начальник структурного підрозділу Національного Корпусу "Терен Схід"; 3,5 роки провів на війні на Донбасі.

За інформацією, розміщеній на його сторінці, відомо, що навчався Жорін у Київському національному університеті технологій та дизайну – КНУТД, а сам родом з Рубіжного, що на Луганщині.

Має кілька нагород, серед яких медаль "За оборону Маріуполя" та нагрудний знак "За відвагу в службі".

Сергій "Собер" Тамарін - український політичний діяч, керівник київського міського осередку НацКорпусу, доброволець, ветеран полку "Азов", екс-командир спецпідрозділу МВС "Схід" та юрист.

На сторінці у Facebook написано, що навчався у Харкові у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Відомо, що Тамарін брав участь у бойових діях на Сході України у складі "Азову". Звільняв Маріуполь, Мар’їнку, брав участь в обороні Маріуполя, Широкинській наступальній операції. Також з самого початку заснування знаходився в Азовському русі – ще з "чорних чоловічків", як йдеться на сайті НацКорпусу.

Владислав Соболевський. Народився 1 березня 1989 року, киянин. Частий учасник націоналістичних мітингів і провокатор. За випадки провокацій потрапив в "Чистилище" Миротворця.

Наразі Соболевський начальник штабу у "Терен Схід" Національного Корпусу, раніше обіймав посаду начальника штабу у АЗОВ.