Політексперт Мулик звинуватив омбудсмена Денисову у брехні на темі звільнення українок з ОРДЛО

Політексперт Мулик звинуватив омбудсмена Денисову у брехні на темі звільнення українок з ОРДЛО
Читать на русском

Влад Мулик висловив сумнів, що офіційний Київ хоче повернути своїх громадян

Українська омбудсмен Денисова продовжує піаритися на темі звільнення українок з ОРДЛО, заявив політичний експерт Влад Мулик.

"Уже заплуталася у своїй брехні українська омбудсмен Денисова продовжує піаритися на темі звільнення українок з ОРДЛО. Її так коробить, що представники ОРДЛО офіційно послали практично на три букви й Денисову, й Кравчука, й весь офіційний Київ через постійну брехню, що так званий "омбудсмен" зриває звільнення щосили", - написав він у Facebook.

Він повідомив, що на цей раз у своєму телеграм-каналі Денисова зробила заяву, що відносно тих, кого планують передати, досі продовжуються "судові" засідання.

"Тому кількість та кого саме повернуть - невідомо, заявляє ця жінка. Так все давно всім відомо! Три з чотирьох жінок, які погодилися в ОРДЛО передати за посередництва Медведчука, сидять в тюрмах з березня та липня 2019 року, ще одна - з серпня 2017 року. Їх засудили до 12-14 років позбавлення волі, але вони могли ще 20 січня повернутися на батьківщину, в сім'ї та до рідних", - зазначив Мулик.

Однак, підкреслив експерт, треба тільки дозволити Медведчуку поїхати на КПВВ та привезти їх.

"Але ні, завдяки українській омбудсменші Денисовій, що вже остаточно забрехалася, бідні жінки стали жертвами політичних амбіцій влади і я тепер вже сумніваюся, що Київ хоч якось хоче повернути своїх громадянок додому .... Але це й не дивно - на долю українців нинішній владі давно вже начхати. Владі залишається тільки брехати. Сподіваюся, її телеграм-канал закриють за брехню. А українки повернуться додому", - додав Мулик.

Новини партнерів

У Франції заборонили людям використовувати саморобні маски
В Україні спростили процедуру обстеження пацієнтів з вірусним гепатитом С і В: нові правила