Намети, які ФОПи хотіли поставити на Майдані Незалежносіті, виявилися військовими - МВС

Намети, які ФОПи хотіли поставити на Майдані Незалежносіті, виявилися військовими - МВС
Читать на русском

При цьому, поліція не повідомляє, чи були під час акції затримані.

Палатки, які тисячі підприємців намагалися розмістити в центрі Києва виявилися військовими. Правоохоронці проводять із учасниками акції "SaveФОП" превентивні заходи для відновлення правопорядку на Майдані Незалежності у Києві.

Про це APnews повідомляє з посиланням на МВС України.

Зазначається, що поліцейські завадили мітингувальникам встановити військові намети на центральній площі столиці і роз’яснюють норми чинного законодавства для попередження порушень правопорядку.

"Сьогодні учасники акції провели ходу з Площі Конституції центральними вулицями столиці. Вони зупинилися на Майдані Незалежності та намагалися встановити кілька наметів. Правоохоронці проводять із учасниками заходів профілактично-роз’яснювальну роботу, аби відновити правопорядок та не допустити правопорушень.

Попри це, між громадянами та співробітниками поліції виникають короткотривалі словесні перепалки та штовханина", - йдеться у повідомленні МВС.

При цьому, поліція не повідомляє, чи були під час акції затримані.

"Поліції Києва закликає організаторів та учасників заходів не вдаватися до провокацій та дотримуватися заявленого мирного формату проведення заходу.

Наголошуємо: поліцейські у межах компетенції та службових повноважень миттєво реагуватимуть на будь-які протиправні дії, а порушники нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність", - додали у правоохоронних органах.

Як раніше повідомляв APnews, поліція з новою силою пішла проти підприємців - є жертви і серед правоохоронців.

Новини партнерів

У 2021 році один нардеп без зарплати обійдеться українцям в 344100 грн
Під час сутичок з підприємцями у Києві постраждали 40 поліцейських - МВС