Поліція відпустила 23 особи, які влаштували "заварушку" в Нових Санжарах

Поліція відпустила 23 особи, які влаштували "заварушку" в Нових Санжарах
Читать на русском

Ще один затриманий учасник акцій протестів знаходиться на даний момент під вартою

Співробітники поліції відпустили 23 з 24 затриманих демонстрантів у Нових Санжарах під час протестів проти розміщення евакуйованиз з китайського міста Ухань через коронавірус. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Ще один затриманий учасник акцій протестів знаходиться на даний момент під вартою.

"Поліція Полтавській області повідомляє, вчора, 20 лютого, 24 найбільш агресивних особи були вилучені з натовпу і доставлені в територіальні відділи Нацполіції. Всі особи ідентифіковані, на період досудового розслідування 23 затриманих відпустили додому, ще один перебуває під вартою за статтею 208 КК", - йдеться в повідомленні.

Крім того, вказано, що станом на ранок п'ятниці, 21 лютого, у Нових Санжарах нема нових протестів. Правоохоронці Полтавської області несуть службу в посиленому режимі. Цілодобово на патрулюванні знаходиться 200 правоохоронців, як поліцейських, так і гвардійців.

Як повідомляв APnews раніше, прес-секретар президента України Юлія Мендель розповіла, що у четвер, 20 лютого, коли з китайського міста Ухань до України прибули евакуйовані українці та громадяни інших країн, Володимир Зеленський майже весь день присвятив ситуації в Нових Санжарах, де відбувались протести.

Новини партнерів

Хаос, гнів і страх: Реакція світових ЗМІ на "війну з коронавірусом" в Нових Санжарах
Зеленський особисто весь день займався евакуацією українців з Уханя, - Мендель