Поліція відкрила 56 кримінальних справ і 6042 адмінпротоколів за порушення карантину

Поліція відкрила 56 кримінальних справ і 6042 адмінпротоколів за порушення карантину
Читать на русском

За порушення громадянами карантинних правил самоізоляції склали 357 адміністративних протоколів

В Україні станом на понеділок, 13 березня, співробітники правоохоронних органів відкрили 56 кримінальних проваджень і склали 6042 адміністративних протоколів за порушення карантину через поширення коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

Вказано, що 30 кримінальних проваджень відкрили через порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь, 26 - пов'язані з порушенням карантинних заходів.

Адміністративні протоколи складені через порушення правил карантину людей. Найбільше порушників зафіксували у Дніпропетровській області - 1008, Києві - 791, Львівській області - 453, Запорізькій - 398, Одеській - 303 та Харківської області - 301.

В суд направили 5840 адміністративних протоколів. За порушення громадянами карантинних правил самоізоляції склали 357 адміністративних протоколів.

Як повідомляв APnews раніше, у Мукачево 92-річна бабуся втекла з домашнього карантину, щоб купити собі хустку на Великдень. Правоохоронці повернули її додому.

Новини партнерів

Коронавірусна пастка: як правильно дезінфікувати автомобіль під час пандемії і скільки коштує така послуга
Юрист пояснив, чи має право держава без дозволу збирати дані хворих Covid-19