В РНБО заявили, що українських користувачів "ВКонтакте" будуть ставити на облік в поліції

В РНБО заявили, що українських користувачів "ВКонтакте" будуть ставити на облік в поліції
Читать на русском

Олексій Данилов зазначив, що поліція буде ставити на облік ті хто використовує "ВКонтакте"

Правоохоронці візьмуться за українців, які користуються російською соціальною мережею "ВКонтакте", при цьому поліція розслідуватиме факти поширення контенту в соцмережі. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данилова.

При цьому він нагадав, що українське законодавство забороняє "ВКонтакте" в Україні.

"Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі ... Ми вважаємо, що найближчим часом за допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішене", - заявив Данилов.

Крім того, він вказав, що українці повинні розуміти всю відповідальність.

"Це повинна бути і їх відповідальність. Навіщо вони це роблять, і для чого вони це роблять. Річ у тому, що зараз та система, яка починає працювати, ми про всі ці користувачів матимемо розуміння. Вони будуть всі на обліку перебувати. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певні клопоти з нашої поліцією, з нашими силовими структурами", - підсумував секретар РНБО.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів доручив розробити пропозиції щодо впровадження санкцій проти російських онлайн-сервісів ivi.ru і Wildberries.ru через серіали та інший контент виробництва Російської Федерації.

Новини партнерів

Українська спортсменка втратила медаль Олімпійських ігор через допінг
У Мінсоцполітики розповіли, коли та як будуть підвищувати пенсії в 2021 році