Поліція склала протокол на учасника погрому під ОП за "фейкові військові нагороди"

Поліція склала протокол на учасника погрому під ОП за "фейкові військові нагороди"
Читать на русском

В ефірі одного з телеканалів Стафійчук похвалився нагородою "за участь в боях на Донбасі". Проте виявилось, що в списках нагороджених його немає

У Владислава Стафійчука, одного з учасників погрому під Офісом президента (його звинувачують в тому, що він розбив вікна в будівлі) вилучили Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. У поліції підтвердили, що він носив його незаконно.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу поліції Вінницької області.

Нагадаємо, раніше в ефірі одного з телеканалів Стафійчук похвалився нагородою "за участь в боях на Донбасі". В ОП інформацію перевірили і заявили, що в списках нагороджених його немає.

Його дії кваліфіковані за ч.1 ст. 186-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Орден вилучили, його разом із матеріалами адміністративної справи направлять до суду для прийняття рішення. За використання фейкових нагород Стафійчуку загрожує штраф від 17 до 34 грн, або просто попередження.

Раніше APnews повідомляв, що Печерський суд відправив під цілодобовий домашній арешт Влада Сорда (Стафійчука) за погром біля Офісу президента.

Новини партнерів

У Чернівцях від коронавірусу вилікували 100-річну жінку. Фото
"Їдка фарба чотирьох видів шарами". Компанія-підрядник пояснила, чому каляки-маляки з фасаду ОП відмивали тиждень