Поліція розповіла про затриманих вбивць Окуєвої

Поліція розповіла про затриманих вбивць Окуєвої
Читать на русском

Поки що затриманий лише один чоловік, інших перевіряють на причетність

В понеділок, 13 січня, глава Національної поліції Київської області Андрій Небитов під час брифінгу повідомив, що підозрювані у вбивстві Аміни Окуєвої здійснили ще щонайменше два замовних вбивства.

Затриманих підозрюють у вбивстві директора Caparol Павла Зможного у вересні 2016 року і начальника відділу реклами Київського метрополітену Павла Миленького у січні 2019 року.

"Зачіпки щодо цієї групи дало нам вбивство пана Миленького. Тоді ми вийшли на певну групу осіб, які обґрунтовано підозрювалися в скоєнні вбивства. Навіть більше, аналізуючи попередні злочини, ми дійшли висновку, що зазначені особи обґрунтовано підозрюються у вбивстві пана Зможного в селі Крушинка Васильківського району", - пояснив Небитов.

Тоді підозрюваних затримали та заарештували, проте пізніше відпустили на волю. Завдяки затриманню у фігурантів справи вдалось взяти зразки ДНК.

"Затримання дало нам можливість отримати біологічні зразки, направити фахівцям, і врешті-решт отримати висновок, що біологічні зразки одного з лідерів цієї групи перебувають на автоматі, який був вилучений у 2017 році", - додав Небитов.

Поки що затриманий лише один чоловік, інших перевіряють на причетність.

"Слідство вивчає діяльність цієї групи не тільки в Україні, а й за кордоном, в тому числі в країнах Євросоюзу", - підкреслив глава поліції Київської області.

Затриманий свою провину не визнає.

Новини партнерів

Частина фахівців повернулась в Україну після розслідування катастрофи літака МАУ в Ірані
В Іраку невідомі застрелили двох журналістів