Поліція перенесла допити у справі про дострокове пом’якшення карантину у Черкаській області

Поліція перенесла допити у справі про дострокове пом’якшення карантину у Черкаській області
Ексклюзив
Читать на русском

Грищенко підкреслив, що допити перенесли на період, коли карантин завершиться

У справі щодо передчасного пом’якшення карантину стосовно черкаських чиновників проводяться слідчі дії. Про це повідомив речник головного управління Національної поліції у Черкаській області Дмитро Грищенко в ексклюзивному коментарі APnews.

"Там дійсно провадження відкрито, воно й надалі розслідується, по ньому проводяться відповідні заходи, запити відбуваються, звернення до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до документів і так далі", - сказав він.

Водночас Грищенко підкреслив, що допити перенесли на період, коли карантин завершиться.

"Але саме живе спілкування обмежене, допити будуть перенесені на час після завершення карантинних заходів", - уточнив він.

Як повідомляв APnews раніше, мер Черкас Анатолій Бондаренко відповів на "привіт" Зеленського щодо пом'якшення карантину, попередивши президента України, що місто чинитиме опір в разі переслідування.

Повідомлялось, що вчора президент Володимир Зеленський передав Бондаренку "привіт" від МВС та СБУ через рішення про дострокове послаблення карантину в Черкасах.

Також жорстко відреагував на ослаблення карантину в Черкасах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Глава МВС заявив, що міський голова "загрався".

Новини партнерів

Кабмін продовжив карантин до 22 травня, але з рядом послаблень
"Слуга народу" отримала з держбюджету понад 35 мільйонів гривень