Поліція має намір на законодавчому рівні змусити українців змінювати зимову гуму

Поліція має намір на законодавчому рівні змусити українців змінювати зимову гуму
Читать на русском

Зараз чимало водіїв віддають перевагу ризикувати, продовжуючи їздити на літній гумі.

У поліції хочуть законодавчо зобов'язати водіїв в Україні міняти літню гуму на зимову. Зараз же правила дорожнього руху лише регулюють обов'язкову глибину протектора. Про це APnews повідомляє з посиланням на заступника голови Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

За словами Білошицького, далеко не всі водії вчасно міняють гуму, але є й інша категорія. "Такі водії наражають на небезпеку не тільки себе, а й інших: водіїв інших авто або пішохода, який не очікує, що авто не зупиниться вчасно перед пішохідним переходом. Ми це знаємо дуже добре, адже з першими опадами виїжджаємо на десятки ДТП, причина яких в основному - літня гума ", - заявив Білошицький.

При цьому, за словами поліцейського, єдиним шансом істотно поліпшити ситуацію на дорогах України і зменшити кількість ДТП - законодавчо зобов'язати водіїв міняти літні шини на зимові до конкретної дати.

"Нам варто переймати кращий досвід в сфері безпеки дорожнього руху. Тому, введення на законодавчому рівні обов'язковості заміни літньої шини на зимову, може істотно поліпшити ситуацію на дорогах України", - впевнений Білошицький.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що поліція отримає спеціальну техніку для перевірки автобусів, таксі та доріг на 120 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на закупівлю 60 автомобілів зі спеціальним обладнанням.

Новини партнерів

Велосипедистам в Україні дозволили їздити смугою громадського транспорту
Смерть дружини екс-голови МОЗ: лікарі розрізали судину й п'ять годин зупиняли кров