Поліцейський Lamborghini Huracan врятував життя пацієнту

Поліцейський Lamborghini Huracan врятував життя пацієнту
Читать на русском

Відстань в 500 кілометрів копи проїхали менше ніж за три години.

Італійські поліцейські врятували життя пацієнту, доставивши донорську нирку на 500 кілометрів менш ніж за три години. Про це APnews повідомляє з посиланням на італійську поліцію.

Напевно ви неодноразово бачили новини про розкішний суперкар, який став поліцейським автомобілем. І, швидше за все, ви ставити собі питання - навіщо взагалі потрібні такі поліцейські машини? Італійські правоохоронці дали один з можливих відповідей - для порятунку життів.

Поліцейські на Lamborghini Huracan доставили в Рим донорську нирку, яка терміново потрібна була пацієнтові. Донорський орган виявився за 500 кілометрів від столиці Італії - в Падуї. Медики порахували, що доставлення нирки авіацією - занадто клопітно і невиправдано довго. І тут на допомогу прийшли копи.

Звичайний шлях від Падуї до Рима займає понад п'ять годин. Але на суперкарі відстань в 500 кілометрів поліцейські подолали за три години, розвиваючи на магістралі швидкість понад 230 кілометрів на годину.

Відзначимо, що для цього автомобіля медичні завдання не в новинку. Спочатку Lambo брали на баланс, в тому числі і для того, щоб перевозити донорську кров. Також на борту Huracan знаходиться дефібрилятор.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Барселоні у 2022-му році з'являться повітряні таксі. Найбільше від цього нововведення повинні виграти туристи.

Новини партнерів

Лідерство з неактивованою Windows: в ДПСУ оскандалились фото з тренінгу
Кількість хворих COVID-19 в світі перевищила 50000000