"Поки не дуже виходить": Венедіктова заявила, що намагається розібратись зі справою Укроборонпрому

"Поки не дуже виходить": Венедіктова заявила, що намагається розібратись зі справою Укроборонпрому
Читать на русском

Справи стосовно Укроборонпрому розглядаються в різних органах, серед яких Державне бюро розслідувань, Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро України

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що, крім інших справ, намагається розібратись і зі справою щодо Укроборонпрому, протягом 30 днів своєї роботи у відомстві. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Венедіктової в ефірі телеканалу ZIK.

Вона пояснила, що справи стосовно Укроборонпрому розглядаються в різних органах, серед яких Державне бюро розслідувань, Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро України.

"Там багато справ насправді по Укроборонпрому, в різних органах досудового розслідування. Є і в ДБР, і в СБУ, але ми прекрасно знаємо, що основні знаходяться в НАБУ. Оце окреме коло НАБУ, САП, ВАКС, воно спеціально законодавством було зроблено таким чином, щоб захистити. Мабуть, захистити і досудове слідство, і процесуальне керівництво антикорупційних органів задля того, щоб вони могли швидко й якісно виконувати свою роботу. Ці запобіжні заходи зараз, мені здається, грають з нами злий жарт, тому що ці справи, які зараз питають у мене, це необхідно все ж таки питати САП безпосередньо", - зазначила генеральний прокурор.

Вона підкреслила, що у неї нема доступу до всіх справ у інших відомствах, проте вона може вимагати матеріали для ознайомлення.

"Я можу вимагати матеріали для ознайомлення, але я хочу сказати, що поки не дуже виходить з ознайомленням, але ми все одно працюємо в цьому напрямку і переходимо в ту площину, що все ж таки з одного боку Спеціалізована антикорупційна прокуратура є незалежним органом, але і ці всі незалежні органи мають підпорядковуватись закону", - додала Венедіктова.

Як повідомляв APnews раніше, справа щодо п’ятого президента України Петра Порошенка розслідується.

Новини партнерів

Без паніки: що робити, якщо у вашому будинку виявили хворого на коронавірус
Геращенко підтвердив, що затриманий генерал СБУ готував замах на Авакова