Поки «антикорупціонери» паразитують, трудові мігранти завели в Україну $15 млрд – адвокат

Поки «антикорупціонери» паразитують, трудові мігранти завели в Україну $15 млрд – адвокат
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Адвокат заявив, що поки антикорупційні органи та члени наглядових рад отримують надзарплати, держбюджет продовжують наповнювати трудові мігранти.

Трудові мігранти у 2021 році завели в Україну близько $15 млрд – це у 17 разів більше, ніж надходить від прямих іноземних інвестицій і у 20 разів більше, ніж отримали кредитні транші від МВФ.

Він також нагадав, що внаслідок контрабанди бюджет України недоотримує близько $10 млрд на рік. Через тіньовий обіг спирту та тютюнових виробів – 20 млрд грн. З чого напрошується питання, навіщо Україні МВФи та інші іноземні та міжнародні «партнери» з їхніми вимогами, що суперечать нашій Конституції та законам України.

«Навіщо нам їхні представники з визначальним правом голосу у конкурсних комісіях, етичних та інших порадах? Навіщо нам їхні члени наглядових рад із позамежними зарплатами?», - написав він.

Слід зазначити, що в Україні створено рекордну кількість антикорупційних органів, таких як НАБУ, САП, ВАКС, НАЗК, до наглядових рад яких входять західні партнери. При цьому довіра українців до цих органів вкрай низька, оскільки боротьба з корупцією продовжує бути непримітною.

«Навіщо нам «реформи» судів, прокуратури та антикорупційних органів, які не дають жодного позитивного результату, що тривають роками? Навіщо нам, громадянам України, всі ці «добрі люди», які відкрито й цинічно паразитують на всіх нас і нашій державі?», — резюмував він.

Новини партнерів

Кузін прогнозує більше 50000 випадків COVID-19 на добу через "Омікрон"
"Єдиний народ, брати" - президент федерації боксу України записав звернення зі скандальним главою AIBA з РФ