Похолодання, дощі, а потім спека: синоптики розповіли, коли в Україні остаточно потеплішає

Похолодання, дощі, а потім спека: синоптики розповіли, коли в Україні остаточно потеплішає
Ексклюзив
Читать на русском

Експерти також дали прогноз на травень і розповіли, коли чекати дощі (їх, до речі, буде не так багато)

Погода в Україні зараз така ж нестабільна, як і ситуація. Зима була безсніжною, дощів практично немає, а температура повітря то піднімається, то знову падає.

В ексклюзивному коментарі APnews синоптики розповіли, якою буде погода в найближчі дні, в травні, коли чекати дощі, і коли ж в Україну прийде довгоочікуване тепло.

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що фактично потепління вже настало.

"Температура 23 квітня буде коливатися в межах 13-19 градусів тепла. Відносно тепла погода протримається в найближчі дні з незначними коливаннями. У суботу Україну перетне холодний атмосферний фронт, який принесе такі довгоочікувані дощі. Вони пройдуть в більшості областей України, крім південної частини", - зазначила експерт.

Діденко розповіла, що слідом за цим фронтом в неділю, 26 квітня, піде більш холодне повітря і буде невелике похолодання. Але вже у вівторок, 28 квітня, температура вирівняється і знову стане тепло. "У найближчі дні температура буде коливатися в межах 13-18 градусів тепла, для квітня це нормально", - зазначила синоптик.

Схожу ситуацію описав і синоптик Леонід Горбань. Він також вказав, що з сьогоднішнього дня температура буде тільки підвищуватися. "Поступове підвищення температури по 2-3 градуси в день. До 28-29 квітня температура повітря підніметься аж до 22 градусів ", - сказав експерт.

Правда теж нагадав про дощі: за пронозами, період з 24 по 30 квітня - дощовий, опади можуть випадати не кожен день, але вони будуть.

Якою буде погода в травні

Леонід Горбань також розповів, чого чекати від третього місяця весни. За його словами, дощі можливі лише 1-2 травня, а після - жителі України їх не побачать аж до 19 числа.

"Перший тиждень травня буде спекотним - 19-21 градус тепла, а потім, починаючи з 8 і по 18 число, буде спека - 27-29 градусів тепла. У цей період дощів не буде якраз тому, що температура така висока", - зазначив народний синоптик.

Горбань розповів, що період опадів у травні настане в 24-25, 29-30 числах. А денна температура складе від 23 до 25 градусів тепла.

Читайте також:
Як виглядає "карантинний" Київ. Такою спустошеною столицю ви ще не бачили - фоторепортаж

Новини партнерів

Були без масок, вимагали гроші: Мер Івано-Франківська роз’яснив, за що хотів вивезти ромів з міста
В "Слуги народу" пояснили, чому не відмовилися від фінансування з бюджету, незважаючи на обіцянку