Поїздки Овнів, удача Львів та плани Козерогів: докладний гороскоп на 2 липня

Поїздки Овнів, удача Львів та плани Козерогів: докладний гороскоп на 2 липня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овнам можна сміливо вирушати у далекі поїздки, особливо у компанії родичів. Взагалі, день пов'язаний із родом та родиною, добре збиратися разом.

Телець

20 квітня — 20 травня

У Тельців вдалий час для творчості, домашніх справ, покупок, спілкування з друзями. Те, що ви сьогодні віддасте, незабаром повернеться до вас помноженим.

Близнюки

21 травня — 20 червня

У Близнюків день не обійдеться без пригод. Не варто применшувати свої можливості, про що б не йшлося. Відкрито висловлюйте свою симпатію.

Рак

21 червня — 22 липня

Ракам зірки радять дістатися до берега моря, озера чи річки: ідеальний день, щоб поспілкуватися зі стихією води. Добре згадувати добром тих, хто свого часу допоміг вам.

Лев

23 липня — 22 серпня

Леви, вдалий день для комерції та громадських заходів, для вирішення соціальних питань. У вашій владі урізноманітнити стосунки з близькими.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Дівам у першій половині дня показано завершити справи, розпочаті цього тижня. Також гарний час для спілкування, обміну інформацією та спільних подорожей.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терези із задоволенням поспілкуються з друзями. Можуть знадобитися великі кошти на придбання речей, здатних зробити життя цікавішим.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіони, постарайтеся чітко визначити, чого ви чекаєте від другої половини літа, щоб вона не пройшла непоміченою. Можлива активна участь у роботі різних груп та організацій.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці, творчі здібності вимагають виходу. Прогулянка лісом виявилася б справжнім подарунком для всього сімейства, зміцнить родинні та дружні зв'язки.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козерогам варто уважно поставитися до інформації, що надходить: вона може змінити на краще багато аспектів вашого життя. А якщо ви планували зайнятися спортом, починайте прямо сьогодні.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водолії, що б не займало ваші думки — не забувайте про повноцінний відпочинок на природі, улюблене захоплення, зустрічі з друзями. У той же час добре подумати про підвищення кваліфікації.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам цей день добре підходить для фізичної роботи та читання книг, можна розпочинати будь-які важливі справи. Рекомендується відвідати відкритий простір.

Читайте також:
Фінанси Близнюків, сюрпризи Терезів та зміни Риб: докладний гороскоп на 1 липня

Новини партнерів

Відносини Раків, бажання Дів та сюрпризи Стрільців: докладний гороскоп на 3 липня
В ЄС планують виділити Україні 1 мільярд євро екстреної допомоги